Honorata "Honey" Skarbek rozstała się ze Smolastym. Nie rozpacza i bryluje na salonach. Na imprezę "Playboya" przyszła w skąpym stroju

Honorata "Honey" Skarbek i Smolasty nie są już razem. Wokalistka, by zapomnieć o rozstaniu, wyruszyła w podróż po Stanach Zjednoczonych. Teraz, gdy powróciła do Polski, również nie zamierza rozpaczać. Była obecna m.in. na imprezie "Playboya".

Honorata Skarbek zakończyła już swój kilkumiesięczny związek ze Smolastym. Jak dowiedział się "Fakt", wokalistka powiedziała stanowcze "dość". Przypomnijmy, że na temat kryzysu w ich związku mówiło się w mediach już od dłuższego czasu. Smolasty nie stronił bowiem od imprezowego życia, co nie podobało się ponoć Honoracie. Całkiem niedawno wokalistka postanowiła więc rozstać się z raperem, a następnie wyjechała w podróż po Stanach Zjednoczonych.

Honorata od dawna dusiła się w tej relacji. Gdy przekonała się, że Smolasty nie traktuje jej poważnie, definitywnie się od niego odcięła - wyznał informator Faktu. 
Zobacz wideo

Honorata "Honey" Skarbek na imprezie "Playboya"

Kilka dni temu Honorata powróciła do Polski. Wokalistka nie zamierza jednak rozpaczać po byłym i już bryluje na salonach polskiego show-biznesu. Gwiazda pojawiła się na imprezie magazynu "Playboy".

Honorata Skarbek na imprezie magazynu "Playboy". ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>

Na ściance pokazała się w dość ekstrawaganckiej stylizacji. Honey postawiła bowiem na komplet, składający się z krótkiego topu oraz modnych obecnie szortów do kolan. Całość utrzymana była w odcieniach jaskrawego neonu, co spowodowało, że Skarbek wyróżniała się spośród tłumu zgromadzonych  celebrytów. Co więcej, tym strojem odsłoniła naprawdę sporo ciała, które zresztą z dumą prezentowała na czerwonym dywanie. 

Jak widać, Honorata po rozstaniu ze Smolastym nie zamierza zbytnio się zamartwiać. Myślicie, że to rozstanie wokalistka przekuje w nowy, muzyczny hit?

DH

Więcej o:
Komentarze (12)
Honorata Skarbek rozstała się ze Smolastym. Nie zamierza rozpaczać i bryluje na salonach. Na imprezę "Playboya" przyszła w dość skąpym stroju
Zaloguj się
 • j-a-ga

  Oceniono 5 razy 3

  Siostra sąsiadki mojego drugiego byłego męża właśnie nawalona walneła łbem o parapet. Proponuje to jako news dnia oczywiście z podpisem NIEWIARYGODNE i najgorsza wpadka ever.

 • tk

  Oceniono 1 raz 1

  Skarbek to jakoś ze słyszenia kojarzę, ale co to jest ten Smolasty? Wygląda trochę jak dorosłe dziecko specjalnej troski.

 • krynoilnka

  Oceniono 1 raz 1

  Kto to jest?

 • Gość: Gość

  0

  NIE ROZSTALI SIĘ! Honorata zajęła się jego resocjalizacją. Wszystko w jego rękach. Bardzo ją kocha.

 • Gość: x

  0

  Skarbek, Smolasty...Ludzie, naprawdę wiecie kim oni są? Jeśli tak, to pora umierać. Jakieś Jastrzębskie, Janachowskie, Wodzianki, Zapotockie, Ratajkowskie...

 • Gość: Umbrella

  0

  Jednak FAKE LOVE :P

 • Gość: janek

  Oceniono 5 razy -3

  Fajna laska, a ten śmiszny pokręcony gó...arz nie pasował do takiej super dziewczyny. Brawo, nie zadawaj się kobieto z takimi patolami.ten śmiszny gostek zasługuje co najwyżej na jakąś małolatke na jedną noc!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX