Maciej Musiał na premierze "1983" pojawił się z mamą. Wygląda raczej jak jego siostra

Maciej Musiał pojawił się na premierze serialu "1983" w towarzystwie mamy. Patrząc na nią aż trudno uwierzyć, że ma dorosłego syna.

"1983" to pierwszy polski serial, który pojawi się na Netflixie. Będzie można go zobaczyć już 30 listopada. Składa się z ośmiu odcinków, nakręconych przez Agnieszkę Holland. Główne role grają m.in. Robert Więckiewicz oraz Maciej Musiał, który jest także producentem.

Maciej Musiał na premierze "1983"

Na premierze serialu, która odbyła się w poniedziałek w Warszawie, zjawiły się gwiazdy oraz osoby z produkcji. Wśród nich nie zabrakło oczywiście Musiała, którego wspierała mama, Anna. Na jej profilu na Instagramie pojawiły się ich wspólne zdjęcia. Pod jednym z nich zdobyła się na szczere wyznanie:

Czasem coś jest tak oczywiste, że zapominamy o tym mówić, albo mówimy za rzadko @maciejmusial_official #jestemzciebiedumna #kocham #nadzycie #najlepszysyn.

Oprócz internautów, którzy pisali, że taka mama to skarb, swój komentarz zostawił także Maciej Musiał. Zacytował fragment piosenki Pawła Domagały:

Awww weź się przytul.

Na co odpisała mu mama:

Weź nie pytaj.

Komentarze Macieja Musiała i jego mamyKomentarze Macieja Musiała i jego mamy Screen z Instagram.com/ ankamusial

Musimy przyznać, że na pierwszy rzut oka można by nie uwierzyć, że to jest jego mama. Co najwyżej - siostra, prawda?

"1983"

Serial opowiada o tym, jak po ataku terrorystycznym z 1983 r. student prawa i oficer śledczy odkrywają spisek, przez który Polska stała się krajem policyjnym. Zdjęcia kręcone były w Warszawie, Wrocławiu, Lublinie oraz na Śląsku.

Zobacz wideo

AW

Więcej o: