Monika Miller po śmierci ojca zniknęła z Instagrama. Wróciła i pozuje roznegliżowana. "Piękna kobieta"

Monika Miller powróciła do mediów społecznościowych. Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie, do którego wnuczka byłego premiera Leszka Millera pozuje w negliżu.

W sierpniu ubiegłego roku media obiegła informacja o śmierci Leszka Millera Juniora, jedynego syna byłego premiera Leszka Millera. Mężczyzna popełnił wówczas samobójstwo. O tragicznych zdarzeniach na Instagramie poinformowała jego córka, Monika Miller. Dziewczyna po śmierci ojca na dłuższy czas zniknęła z mediów. Jedną z przyczyn miał być ogromny hejt, jaki wylał się na nią w sieci. Po prawie trzech miesiącach Monika zdecydowała się jednak na powrót i to z wielkim przytupem. 

Monika Miller pozuje topless

Na swoim Instagramie już od tygodnia regularnie zamieszcza nowe zdjęcia. Wśród nich znalazło się również takie, które od razu przykuło uwagę internautów. Monika zamieściła fotkę, na której pozuje roznegliżowana.

 

Wnuczka Leszka Millera do zdjęcia odsłoniła swoje ciało i pokazała dużą część tatuaży. Fani internetowej gwiazdy byli wręcz zachwyceni jej tak odważną fotką. 

Naturalne, kobiece i zmysłowe. Strzał w 10!
Piękna kobieta!
Jesteś piękną kobietą. Powodzenia
Przepiękna Kobieta. Zdjęcie, na które można patrzeć i patrzeć.
Genialna fota. Wyglądasz tu perfekcyjnie!
Jesteś piękną kobietą. Powodzenia - czytamy. 

Wydaje się, że Monika jest już w dużo lepszej formie niż jeszcze kilka tygodni temu. Co więcej, ma ogromne wsparcie swoich fanów. A Wy, cieszycie się na jej powrót? 

Zobacz wideo

DH