Maja Sablewska z nagim biustem świętuje 11 listopada. "Brak szacunku do dzisiejszego święta"

Maja Sablewska dodała zdjęcie bez stanika akurat 11 listopada. Wygląda na to, że data jego publikacji nie jest przypadkowa.

Nagie zdjęcia na profilu Mai Sablewskiej nie są nowością. Pod ostatnią fotografią tego typu rozpętała się niemała dyskusja.

Maja Sablewska nago 11 listopada

Maja Sablewska pokazała czarno-białe zdjęcie bez stanika (nie pierwsze zresztą) dokładnie 11 listopada. Obserwujący spierali się, czy takie fotografie to jeszcze sztuka, czy już pornografia. Wytykali też Sablewskiej, że ciągle wstawianie zdjęć bez bielizny, żeby pokazać, że akceptuje swoje ciało, jest już zwyczajnie nudne.

WOLNOŚĆ. #magicznydzień - napisała Sablewska.

Na kilkaset komentarzy tylko dwie osoby zwróciły uwagę, że zdjęcie z podpisem "wolność" akurat tego dnia nie zjawiło się przypadkowo.

Chyba mało kto rozumie, dlaczego teraz akurat wrzuciłaś to zdjęcie, podpisując wymownym "freedom". Chyba że się mylę, ale taki jest mój odczyt i jeśli tak jest, to to jest sztuka, a nie zwykłe zdjęcie w negliżu.

Odmiennego zdania była inna obserwatorka.

Brak szacunku do dzisiejszego święta - skomentowała.

Jak już wspominaliśmy, Maja Sablewska nagich zdjęć publikuje całą masę. Jednak dodanie takiej fotografii w dniu Narodowego Święta Niepodległości i opatrzenie jej słowami "wolność" i "magiczny dzień" faktycznie można odebrać za nawiązanie do święta. Jeśli tak, to zgadzamy się z ostatnim komentarzem. Co o tym sądzicie?

MT

Więcej o:
Komentarze (135)
Maja Sablewska dodała nagie zdjęcie 11 listopada: Wolność. Magiczny dzień. Data nie jest przypadkowa?
Zaloguj się
 • bzykk

  Oceniono 42 razy 34

  Eeee!
  Pieprzycie!
  ZDECYDOWANIE się mnie TO bardziej podoba niż Duda na pl. Piłsudskiego!
  SUPER ŚWIĘTOWANIE!

 • Gość: wariat

  Oceniono 36 razy 28

  W sumie jeżeli miałabym już wybierać, to lepsze gołe cycki , niż słomki Maryli:) Jakoś mniej kretyńskie

 • wolnoscipokoj

  Oceniono 25 razy 21

  Każdy na swój sposób rozumie to, co daje nam niepodległość. Jedni widzą w tym dumę, sztandary i patos. Inni - radość z tego, że nikt nam nic nie narzuca, sami możemy decydować o swoim życiu i tym, jak wyrażamy radość z życia i wolności.

 • nietyp

  Oceniono 22 razy 14

  Mnie się bardzo podoba ten jej patriotyzm... Jest dokładnie taki, jaki lubię... Super. 11 listopada powinien być obchodzony zdecydowanie częściej!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX