18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Tak odważnej Skibińskiej dawno nie widzieliśmy. W "Ślepnąc od świateł" nie bała się odsłonić nagiego ciała

Ewa Skibińska powróciła na ekrany. Zagrała w "Ślepnąc od świateł", a sceny z jej udziałem są naprawdę odważne.

Ewa Skibińska szerszej publiczności dała się poznać dzięki roli Elżbiety Walickiej, żony Bruna (Krzysztof Pieczyński) w serialu "Na dobre i na złe". W 2002 roku zrezygnowała z pracy przy tej produkcji, a dwa lata później wystąpiła w "Pierwszej miłości", gdzie grała Teresę Kopytko-Żukowską, żonę ginekologa Marka (Maciej Tomaszewski) i matkę Kingi (Aleksandra Zienkiewicz).

Ewa Skibińska w "Ślepnąc od świateł"

Choć Skibińska grała też w innych produkcjach, to jednak po zniknięciu z seriali, w których głównie była kojarzona, to zrobiło się o niej cicho. Od 2017 roku związała się z Teatrem Powszechnym w Warszawie, a teraz występuje w najnowszej produkcji HBO -  "Ślepnąc od świateł". Jej rola znacznie różni się o tych, w których dotychczas ją widzieliśmy. 

W produkcji bazującej na książce Jakuba Żulczyka, bohaterka Skibińskiej to Ewa. Sceny z jej udziałem są naprawdę odważne. Aktorka nie krępuje się pokazywać nagiego ciała.

EWA SKIBIŃSKA POKAZAŁA NAGIE CIAŁO W SERIALU. ZDJĘCIA>>>

To jednak nie pierwszy raz, kiedy Skibińska zdecydowała się w takiej odsłonie wystąpić na ekranie. Rozbierane sceny odegrała w następujących produkcjach: "Zero życia", "Porno", "Świnka", "In flagranti", "Wszystko co najważniejsze", "Tydzień z życia mężczyzny", "Kuszenie cichej Weroniki - teatr TV".

MT

Więcej o: