Mariah Carey ciągle chudnie. Na najnowszych zdjęciach wygląda rewelacyjnie. Tak szczupła chyba nigdy nie była

Mariah Carey jest jeszcze chudsza. Gwiazda miała ponoć poddać się operacji zmniejszenia żołądka. Czy to prawda? Nie wiadomo. Jedno jest jednak pewne. Od kilku miesięcy sukcesywnie gubi kilogramy.

Mariah Carey od lat zmaga się z nadwagą. Raz jest chudsza, później szybko jednak szybko przybiera na wadze. Od początku roku jednak z każdym miesiącem jest coraz lżejsza. Na najnowszych zdjęciach wygląda świetnie.

Mariah Carey przeszła operację zmniejszenia żołądka?

Gdy piosenkarka po raz pierwszy zaprezentowała się na początku roku w mniejszym rozmiarze, tabloidy rozpisywały się, że poddała się operacji zmniejszenia żołądka. W styczniu, zaledwie dwa miesiące po zabiegu, miała zgubić już 13 kg. Od tego czasu jej waga regularnie spada, a we wrześniu media podawały, że zrzuciła ponad 20 kg!

I najwidoczniej sukcesy jeszcze bardziej ją motywują. Na najnowszych zdjęciach obcisła sukienka podkreśliła jej szczupłą sylwetkę. Gwiazda ma bardzo kobiece kształty, których nie utraciła podczas diety. Dalej ma piękny biust i pupę.

Mariah Carey jeszcze chudsza. Zobacz zdjęcia >>>

Musimy przyznać, że wygląda obłędnie. A my gratulujemy jej silnej woli i trzymamy kciuki, żeby udało jej się utrzymać tę wagę, do której doszła i żeby nie wróciły zbędne kilogramy.

A wam jak się podoba w takim wydaniu?

AW

Więcej o: