Oto Iskra Lawrence, która potrafi być naprawdę seksowna. Nie jest stereotypową modelką, ale ludzie kochają jej kształty [ZDJĘCIA]

Iskra Lawrence to modelka plus size, której konto na Instagramie śledzi ponad 4 miliony osób. Jest dowodem na to, że większe kształty mogą być naprawdę seksowne i kobiece!

Iskra Lawrence nie przejmuje się żadnymi dietami. Ma duży biust i bardzo szerokie biodra, co nie przeszkodziło jej w karierze w modelingu. Rozpoczęła ją w 2008 r. i błyskawicznie stała się jedną z najpopularniejszych modelek plus size. 

Iskra Lawrence nie ma kompleksów 

Iskra Lawrence nie raz już mówiła, że jest przeciwniczką obróbki graficznej zdjęć. Dlatego na jej Instagramie nie ma co szukać retuszu. Lawrence pokazuje, że większy rozmiar wcale nie musi być przyczyną kompleksów. I jak widać, opłaca się. Jej profil na Instagramie, który zdecydowanie wyróżnia się w branży modelingowej, śledzi ponad 4 miliony followersów. 

Iskra Lawrence wstawia dużo odważnych zdjęć w bikini, które zbierają mnóstwo komplementów. 

Jesteś zjawiskowa.
Masz przepiękne kształty. 
Kocham Ciebie, Twoje ciało i Twoje podejście do życia - to tylko niektóre z nich.

ISKRA LAWRENCE: ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>>>>>>>

Iskra Lawrence udowodniła, że ma do siebie dystans

Iskra Lawrence wstawiła ostatnio zdjęcie, na którym tym razem uwagi nie przyciąga jej ciało, ale... burger. Modelka z szerokim uśmiechem na twarzy zajada się fast foodem i tym samym puszcza oko do chudszych koleżanek po fachu. 

 

Podoba Wam się? 

JT

Więcej o: