18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Maja Sablewska zapomniała o staniku. Lekko się nachyliła i było widać WSZYSTKO

Maja Sablewska pojawiła się na imprezie Sephora Trend Report bez stanika. Przeźroczysta koszula sprawiła, że piersi stylistki były na pierwszym planie.

Maja Sablewska to gwiazda, która nie wstydzi się nagości. Na jej Instagramie regularnie pojawiają się zdjęcia, na których stylistka pozuje np. topless. Jednak ostatnio pojawiła się na imprezie w stroju, który odsłonił naprawdę sporo...

Maja Sablewska bez stanika na imprezie

W sobotę odbyła się impreza Sephora Trend Report. W wydarzeniu wzięły udział wielbicielki kosmetycznych nowości. Nie zabrakło wspomnianej Mai Sablewskiej. Stylistka zaprezentowała się w czarnych szortach i marynarce, pod którą założyła przeźroczystą koszulę. Maja nie założyła jednak stanika, co z czasem sprawiło, że fotoreporterzy i inni goście mogli podziwiać biust gwiazdy.

Maja Sablewska bez stanika ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>

Kiedy pozowała na tle ścianki, prezentowała się pięknie. Jednak gdy usiadła, niesforna koszula pomarszczyła się, a marynarka odsłoniła jej piersi.

Kto wie, być może był to świadomy zabieg. Nie da się jednak ukryć, że to bardzo odważna stylizacja... Co o niej sądzicie?

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS