Dominika Gwit na czerwonym dywanie. Wybrała kreację w odważnym kolorze. "Miłość uskrzydla"

Dominika Gwit pojawiła się na środowym pokazie projektantki Marty Banaszek. Aktorka wybrała długą sukienkę w jednym z najmodniejszych kolorów tego sezonu.

Na środowym pokazie Marty Banaszek pojawiło się kilka gwiazd. Wśród nich Dominika Gwit, obok której nie można było przejść obojętnie. Wszystko za sprawą żółtej kreacji, która wyróżniała się na tle dość jesiennych stylizacji.

Dominika Gwit w żółtej sukni

Aktorka najwidoczniej jeszcze nie chce pożegnać się z letnimi kreacjami. Długa sukienka była uszyta z lekkiego materiału, odsłaniała ramiona i ręce. Całość dopełniły czerwone kolczyki oraz torebka w wężowy wzór. Gwit podkreśliła także mocno usta czerwoną szminką.

Dominika Gwit w żółtej sukni. ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Na Instagramie, gdzie umieściła jedno ze swoich zdjęć, pojawiły się skrajne opinie. Jedni uważają, że sukienka była źle dobrana. Inni komplementują, że wyglądała świetnie i widać po niej, że małżeństwo z Wojciechem Dunaszewskim jej służy.

Przepiękna suknia. Wyglądasz zjawiskowo. Miłość uskrzydla.
Jeśli chodzi o stylizację, kolor fantastyczny (pasuje do tak pozytywnej osobowości), jednak bardzo źle doradzono Ci krój sukienki. Szkoda!!! Zastosuj tę kolorystykę, ale w innej stylizacji i wierzę, że będzie super.
Sukienka energetyczna i bardzo kobieca! Myślę, że każda kobieta czułaby się w niej oszałamiająco! Dominika, wyglądasz kwitnąco! - piszą.

My się z nimi zgadzamy. W tym kolorze Dominika Gwit wygląda świetnie i dzięki niej na czerwonym dywanie można było poczuć jeszcze trochę lata.

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.