Zosia Zborowska i Andrzej Wrona są PARĄ?! Byli razem na weselu. Mamy dowody

Andrzej Wrona jest największym przystojniakiem wśród polskich siatkarzy. Może się okazać, że chłopak nie jest już do wzięcia, bo znalazł sobie nową dziewczynę, którą jest Zofia Zborowska.

Zofia Zborowska jakiś czas temu zakończyła długoletni związek ze swoim poprzednim partnerem. Dziewczyna do tej pory zostawała singielką, ale w ten weekend wyszło na jaw, że nadszedł kres samotnych dni. Zarówno u niej, jak i u Andrzeja Wrony.

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona są parą?

Wszystko wskazuje na to, że przystojny siatkarz i młoda aktorka naprawdę są razem. W weekend odbyło się wesele, na którym oboje byli obecni. I choć żadne z nich nie wrzuciło wspólnego zdjęcia, to po sieci krąży screen z instastory, na którym widać wysokiego młodzieńca i wysoką pannę - jej sukienka jest uderzająco podobna do kreacji Zosi.

ScreenScreen instagram

Co więcej, w komentarzach pod zdjęciem Andrzeja Wrony w garniturze kilka fanek nie zostawia najmniejszych wątpliwości, że wiedzą, kto był jego osobą towarzyszącą:

Miłej zabawy z Zośką.
Zofia Zborowska pasowałaby obok.

Nie zabrakło też tego typu pytań:

A kiedy Pana weselicho?
Czy jesteś pewny, że ostatnie? Bo szansa jeszcze jest na jedno. Haha. 

Na profilu Zosi Zborowskiej z kolei pojawiły się słowa pozdrowienia dla jej partnera:

Pozdrów Andrzejka i bawcie się suuuuper!

Na razie jednak ani Andrzej Wrona, ani Zosia Zborowska nie potwierdzili oficjalnie swojego związku. Co nie zmienia faktu, że ładna byłaby z nich para.

JAB

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>