Edyta Herbuś ponoć jest już po ślubie. W ostatnim wywiadzie mówiła, co myśli o małżeństwie. I coś tu się nie zgadza

Edyta Herbuś i Piotr Bukowiecki prawdopodobnie są po ślubie, o czym mają świadczyć obrączki na ich palcach. Teraz ukazał się wywiad tancerki w "Vivie!", gdzie mówiła, co myśli o małżeństwie.

Jak na razie nie pojawiła się oficjalna informacja o tym, że Edyta Herbuś i Piotr Bukowiecki są małżeństwem, ale obrączki na ich palcach raczej nie pozostawiają wątpliwości. To zaskakujący krok ze strony tancerki, gdyż w wywiadzie dla magazynu "Viva!" mówiła, że tworzy relację partnerką, bo taki jest jej wybór.

Zobacz: Edyta Herbuś już po ślubie? Najnowsze zdjęcia z jej partnerem na to wskazują

Edyta Herbuś o małżeństwie

Bardzo ważne są dla mnie relacje z ludźmi, bliskość. Jestem dziś w szczęśliwym związku. Tworzę relację partnerską, bo taki jest mój wybór - mówiła.

Edyta Herbuś z partnerem podczas 43. Festiwalu Filmowego w GdyniEdyta Herbuś z partnerem podczas 43. Festiwalu Filmowego w Gdyni KAPIF.pl

Jednak nie wykluczyła, że kiedyś może zacząć myśleć o małżeństwie:

A może przyjdzie czas i na relację małżeńską, kto wie - mówiła tajemniczo.

Jej zdaniem posiadanie dzieci i męża nie jest wyznacznikiem wartości kobiety. W dalszej części rozmowy opowiadała o tym, że im więcej kobiet będzie myśleć w ten sposób, tym większą inspiracją staną się dla innych. Najwidoczniej jednak zmieniła zdanie.

Edyta Herbuś i Piotr Bukowiecki

Edyta Herbuś i Piotr Bukowiecki oficjalnie są razem od początku roku. Mężczyzna wcześniej był narzeczonym Doroty Gardias, a także jest ojcem jej dziecka. Para poznała się podczas współpracy przy realizacji projektu dla TVN. To właśnie wtedy miało zakwitnąć ich uczucie. Związek jednak rozpadł się w 2015 roku. Edyta Herbuś zaś wcześniej związana była z Mariuszem Trelińskim, z którym rozstała się na początku 2017 roku

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.