Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor razem na imprezie? To rzadki widok. "Są sytuacje, dla których warto nagiąć zasady"

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wzięli udział w akcji społecznej promującej czytanie dzieciom. Na Instagramie pochwalili się wspólnymi zdjęciami z konferencji prasowej.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor rzadko pokazują się razem na imprezach. Mało tego, sporadycznie wrzucają też wspólne zdjęcia na swoje profile społecznościowe. Skoro postanowili zrobić wyjątek, to znaczy, że powód jest ważny.

Dziennikarz i aktorka, którzy razem wychowują dwoje dzieci, przyłączyli się do akcji społecznej "Mała książka – wielki człowiek". Kampania ma promować czytanie dzieciom od najmłodszych lat. Dowbor zamieścił zdjęcie z planu spotu reklamującego akcję i napisał:

Rzadko pojawiam się publicznie z Moją Szanowną Małżonką, ale są wyjątkowe sytuacje, dla których warto nagiąć zasady. Ta bez bez wątpienia na to zasługuje - zgodziliśmy się wystąpić w kampanii społecznej promującej czytanie dziecku od najmłodszych lat - od narodzin. Sami jesteśmy rodzicami i pomimo ciągłych pokus płynących ze wszelkich urządzeń multimedialnych nie zapominamy o tym, żeby nasze dzieci miały kontakt ze słowem pisanym. A w najmłodszych latach życia ten kontakt z literaturą zapewnić powinni rodzice czy inne bliskie osoby, które czytając na głos nie tylko wspierają rozwój intelektualny dziecka, ale również budują z nim niepowtarzalną relację. Czytajcie swoim dzieciom - naprawdę warto!
A i btw - to nie jest nasza córka, tylko świetna mała aktorka Łucja, która była niezwykle dzielna na planie.
 

Na InstaStory dziennikarza pojawiły się też zdjęcia z konferencji prasowej. Koroniewska wybrała na tę okazję komplet w kolorze khaki składający się z eleganckiego żakietu i szortów. Do niego dobrała bordowe szpilki, eksponując długie i zgrabne nogi.

ZOBACZ TUTAJ >>>

Zdecydowanie najlepsza para w polskim "showbiznesie". Dlatego tym bardziej fajnie Was widzieć razem w kampanii - pisali fani na Instagramie.
Śliczna z Was rodzinka!

Pozostaje czekać na premierę spotu promującego akcję. 

Zobacz wideo

WJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.