Jarosław Bieniuk pochwalił się swoim ulubionym zdjęciem z wakacji. "Z małą Oliwką i Szymonem". Przesłodkie!

Jarosław Bieniuk dodał wyjątkowe dla jego rodziny zdjęcie. Jak sam przyznał, to ich ulubione.

Jarosława Bieniuka naszło w czwartek na wspomnienia. Początek roku szkolnego i zakończenie wakacji nastroiły go nostalgicznie. Na jego koncie na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym znajduje się z dwójką starszych dzieci: Oliwią i Szymonem.

Jarosław Bieniuk pokazał wyjątkowe zdjęcie

Cała trójka znajduje się pod wodą. Kilkuletnie dzieci mają okularki i trzymają rękami tatę, który jest pomiędzy nimi i robi zdjęcie. Prawdopodobnie na świecie nie było jeszcze najmłodszego syna Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej, Jasia.

Throwback thursday z małą Oliwką i Szymonem. Jedno z naszych fajniejszych zdjęć z wakacji. #tbt #holiday #family #goprohero5 - napisał.

Zdjęcie bardzo spodobało się internautom. Pojawiły się także komplementy pod adresem Bieniuka, że jest świetnym tatą.

Pan to jest świetny tato, tak trzymać. A zdjęcie super.
Wow, faktycznie niesamowite ujęcie, super.
Dla takich wspomnień i fotek warto czekać cały rok na kolejne wakacje - piszą.

Po Bieniukach widać, że byli wtedy bardzo szczęśliwi. Mamy nadzieję, że na Instagramie dumnego taty pojawi się więcej takich wyjątkowych zdjęć.

AW

Więcej o:
Komentarze (5)
Jarosław Bieniuk pochwalił się ulubionym zdjęciem z wakacji z dziećmi
Zaloguj się
 • Gość: gosc

  Oceniono 3 razy 3

  No, ale ta koleżanka koło córki Bieniuka, to juz taka całkiem świadoma - "patrzcie i podziwiajcie". Ciekawe ile ma lat,, pewnie z 5 mniej niżby chciała mieć.

 • Gość: Lami

  0

  jakże wyuzdane te dziewczynki, sfochowane miny, zmanierowane pozy,ja widzę ku...ki w zachowaniu, dlatego żon szuka się w górach, na szlakach turystycznych, na kajakach, po namiotami, jak chcesz miec uśmiechniętą kobiete koło siebie, a nie taką sfochowaną, nadetą. Pozdrawiam Kasię i Dorotę z Tarnicy w lipcu br!

 • Gość: jaro

  0

  nie rozumiem tych zachytów nim jako ojcem. Pamietam jak za czasów kiedy mieszkali w Łodzi chodził po imprezach, klubach nocnych, a Anka siedziała sama w domu z dzieciakami.

 • Gość: gosc

  Oceniono 13 razy -9

  brawo leszczu --- jesteś swiatowym mistrzem w konkubinacie ----brawo ty.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX