18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie
dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Piersi Nicki Minaj wyskoczyły z kostiumu podczas koncertu. Ratowała się, ale było za późno

Nicki Minaj nie potrafiła ujarzmić swoich piersi podczas koncertu na America Festival w Philadelphii. Kostium zsunął się z biustu wokalistki.

Nicki Minaj to gwiazda, która słynie m.in z odważnych i kusych kreacji. Nic dziwnego, że czasem niewielkie skrawki materiału nie są w stanie poradzić sobie z bujnymi kształtami piosenkarki. Przekonała się o tym podczas ostatniego koncertu.

Piersi Nicki Minaj wyskoczyły z kostiumu

Gwiazda występowała na America Festival w Philadelphii. Wokalistka miała na sobie seksowny, obcisły kostium z obszernym dekoltem. Kiedy Nicki śpiewała i energicznie tańczyła, jej piersi wyskoczyły zza materiału! Jak zareagowała gwiazda? Wydawała tym nieco zmieszana i szybko schowała je za kombinezon.

Zresztą, zobaczcie sami:

 

Co ciekawe, nie wszyscy są przekonani co do tego, że ta sytuacja była wpadką. Znaleźli się tacy, którzy uważają, że Nicki pokazała piersi celowo, aby zrobić wokół siebie szum.

Wpadka? Wygląda jak zaplanowana akcja...
Nicki to odważna kobieta, pewnie zrobiła to celowo!

To bardzo prawdopodobne. Przypomnijmy, że odsłonięta pierś była kiedyś zaplanowanym elementem stylizacji Nicki. Wokalistka zainspirowała się Lil Kim i przyszła na Paryski Tydzień Mody z nagą piersią.

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.