Dakota Johnson wyglądała przepięknie, ale kreacja zsunęła się jej z piersi. Na pomoc ruszył reżyser. Wyszło niezręcznie

Dakota Johnson bryluje na czerwonym dywanie w Wenecji. Jej kreacje są przepiękne, ale niestety jedna spłatała jej figla i zsunęła się z piersi. Sytuację ratował stojący obok reżyser, Luca Guadagnino.

Dakota Johnson promuje na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji swój najnowszy film "Suspiria". Remake horroru z 1977 roku otrzymał ośmiominutową owację na stojąco i typuje się go jako kandydata na Oscara, więc aktorka ma powody do radości. Podczas gdy publiczność zachwyca się filmem, fani mody nie mogą oderwać wzroku od kreacji Dakoty. 

DAKOTA JOHNSON W WENECJI - ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Aktorka zdecydowała się na dwa projekty Diora: przepiękną wieczorową suknię w kolorze soczystej czerwieni oraz bardziej dziewczęcą i delikatną z białej koronki. W tej drugiej o mały włos nie zaliczyła wpadki. 

Dakota Johnson o krok od wpadki

Sytuację próbował ratować reżyser, Luca Guadagnino, ale wyszło co najmniej niezręcznie. Gdy sukienka lekko zsunęła się z piersi aktorki, on próbował zasłonić je dłonią. Mina Dakoty to najlepsze podsumowanie tej dziwnej sytuacji:

Luca Guadagnino, Dakota JohnsonLuca Guadagnino, Dakota Johnson AP

Luca Guadagnino to włoski reżyser znany z wysoko ocenianego przez krytyków i nominowanego do Oscara filmu "Tamte dni, tamte noce". Tym razem twórca ze swoim nowym dziełem "Suspiria" walczy w Wenecji o Złotego Lwa.

WJ

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>