Agnieszka Hyży z przyjaciółką na luksusowych wakacjach. "Znów wypina tyłek". Niezła z niej prowokatorka

Agnieszka Hyży wyjechała na wakacje z przyjaciółką. Na Instagramie zaprezentowała swoją zgrabną figurę. Zdjęcie okrasiła wymownym komentarzem. "Znowu wypina tyłek" - napisała Hyży.

Agnieszka Hyży postanowiła odpocząć nieco od polskiego show-biznesu i wraz z przyjaciółką, Joanną Preisner, właścicielką Hotelu Bacówka Radawa & SPA, wybrały się na wakacje. Padło na Grecję.

AGNIESZKA HYŻY NA WAKACJACH. ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>

Zdjęciami z urlopu prezenterka chętnie dzieli się z fanami na swoim Instagramie. Na jednym ze zdjęć obie panie trzymają się za pośladki. Fotografię tę Hyży opisała wymownym podpisem. 

Nagłówek "Agnieszka Hyży z przyjaciółką klepie się po tyłku na luksusowych wakacjach" #grunt #to #mieć #dystans #dziś #światowy #dzień #fotografii #kontrowersja #hejt #dlaczego #nie #można #się #bawić #coraz #więcej #uśmiechu #karmimy #rybki - napisała Hyży. 

Po czym dodała kolejne zdjęcie. 

Znowu na wakacjach. Znowu wypina tyłek. Znowu się lansuje. Czas zacząć hejt #photooftheday #grunt #to #mieć #dystans #dlaczego #nie #dzielić #się #fajnymi #widokami #summer #time #na #przekór #konwenansom #zwariowała #typowe #foto #z #wakacji - czytamy pod kolejnym.

Trzeba przyznać, że Agnieszka Hyży to niezła prowokatorka, czyż nie? Ale zdjęcia (i figura) przepiękne!

embed

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.