Stramowski skomentował okładkę "Playboya" z Warnke. Fani pod wrażeniem jego słów. Na co ona wrzuciła kolejne zdjęcie

Piotr Stramowski jest dumny z żony, która pojawiła się na okładce "Playboya". Na swoim Instagramie napisał emocjonalne wyznanie.

Katarzyna Warnke wzięła udział w rozbieranej sesji dla magazynu "Playboy". Pod wrażeniem okładki wrześniowego numeru, na której się znalazła, są nie tylko jej fani, lecz przede wszystkim mąż. Piotr Stramowski nie ukrywa, że jest z niej dumny.

Katarzyna Warnke w "Playboyu"

Chciałbym ogłosić, że moja piękna, utalentowana i magnetyczna żona Kasia Warnke właśnie pojawiła się na okładce magazynu "Playboy". W jakim stylu! Jestem z ciebie dumny kochanie - napisał po angielsku na Instagramie.

Fani małżonków nie ukrywają, że są zachwyceni postawą Stramowskiego. Ich zdaniem tworzą jedną z najbardziej udanych par w polskim show-biznesie. Są pod wrażeniem, że zawsze wspierają siebie nawzajem.

Kasia super, ale tak mocno wspierający mąż, to już przesada!
Wspaniałe wyznanie! Nie każdego mężczyznę byłoby stać na takie słowa, szacunek. 
Zdjęcie piękne i oby to wyznanie po zdjęciem towarzyszyło Wam jak najdłużej  - komentują.
 

W odpowiedzi na słowa męża, Katarzyna Warnke dodała kolejne zdjęcie z sesji dla magazynu dla panów. Pozuje na nim topless i w butach na obcasie. Internauci nie ukrywają, że bardzo im się podoba.

Pani Kasiu, jest Pani niesamowicie piękną, fascynującą i nieprzyzwoicie seksowną kobietą. Podziwiam od lat.
Kocham takie zdjęcia. Niby nic nie widać, a zmysły rozpala - komplementują.

Inni zapewnili, że na pewno kupią nowy numer tylko dlatego, że będzie w nim wywiad z Warnke.

 

A Wam jak się podoba?

Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke

Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke poznali się na planie filmu "W spirali", który kręcony był od 2014 roku. Dwa lata później wzięli sekretny ślub. Uważano, że ich związek nie przetrwa - wszystko przez różnicę wieku. Aktorka jest starsza od męża o 10 lat. Jak widać, ci, co wróżyli im rozstanie, byli w błędzie.

AW


Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o: