18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie
dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Joanna Kulig wystąpiła w nagiej scenie z księdzem. 'Kler' Smarzowskiego zapowiada się ostro [18+]

Joanna Kulig zaprezentowała swoje wdzięki w scenie miłosnej z księdzem, którego gra Robert Więckiewicz.

Joanna Kulig jest aktorką, która nie boi się udziału w rozbieranych scenach. W najnowszym filmie Wojciecha Smarzowskiego wystąpiła w erotycznym epizodzie u boku Roberta Więckiewicza.

Joanna Kulig nago przed księdzem

Joanna Kulig zagrała w najnowszym filmie Wojciecha Smarzowskiego ''Kler''. Zaprezentowano pierwszy trailer. Już w zapowiedzi jest fragment sceny erotycznej z udziałem Joanny Kulig i Roberta Więckiewicza. Ona jest parafianką, on gra tam księdza i wdają się w romans.

Młoda aktorka pokazała przed partnerem wszystko, co mogła. W trailerze możemy zobaczyć nawet zarys jej biustu oraz kawałek pośladków.

Nie ma co ukrywać, scena jest odważna. Jednak to nie pierwsza tak ostra z udziałem Joanny Kulig. Przypomnijmy, że aktorka zaprezentowała swoje wdzięki w pełnej okazałości w filmie "Sponsoring".

''Kler'' Smarzowskiego - fabuła

Najnowszy film Smarzowskiego przedstawia losy księży, których połączyły tragiczne wydarzenia. W każdą rocznicę katastrofy świętują wspólnie to, że cudem uciekli przed śmiercią.

Każdy z nich jest inny: Lisowski (Jacek Braciak) to pracownik kurii w wielkim mieście, marzy o Watykanie. Trybus (Robert Więckiewicz) jest wiejskim proboszczem, który ulega słabościom. Trzeci, Kukula (Arkadiusz Jakubik), z dnia na dzień traci zaufanie parafian.

JAB


Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.