Jest najseksowniejszą kobietą w rodzinie królewskiej. I najodważniejszą! Amelia Windsor opala się TOPLESS na plaży

Amelia Windsor, brytyjska arystokratka, opalała się topless. To nie pierwszy raz, kiedy pokazała swoje buntownicze zachowanie.

Amelia Windsor jest nieposkromioną duszą w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Ona nie stara się ona zachować nieskazitelnego wizerunku, o jaki walczą jej bliscy. Amelia kocha imprezować i prowokować.

Amelia Windsor topless

Niegdyś na jej Instagramie można było znaleźć zdjęcia z papierosami, czy z koleżankami na imprezach. To normalne, że jak większość jej rówieśników chciała żyć, tak jak oni. Windsor nadal nie zamierza przystopować ze swoim zachowaniem. Tym razem paparazzi przyłapali ją na plaży na Ibizie, gdzie opalała się bez biustonosza.

AMELIA WINDSOR TOPLESS NA PLAŻY. ZOBACZ ZDJĘCIA<<

Patrząc na zdjęcia, mamy wrażenie, że zupełnie nie przeszkadzała jej obecność paparazzich, którzy robili fotki jej nagich piersi. Brytyjski magazyn "Tatler" ogłosił ją nawet najseksowniejszą kobietą w rodzinie królewskiej.

Amelia jest prawie na 40. miejscu w kolejce do objęcia tronu, więc teoretycznie nie obowiązuje jej dworska etykieta. Wydaje nam się, że królowa Elżbieta może mieć jednak inne zdanie na ten temat. 

MT

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.