18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Amber Heard założyła luźną sukienkę. Gdy się nachyliła, przez przypadek pokazała piersi

Amber Heard nie spodziewała się, że podczas gdy ona będzie porządkować garaż, paparazzi będą na nią czatować. Udało im się złapać moment, w którym aktorka pokazała piersi.

Amber Heard zabrała się za porządkowanie swojej posiadłości w Los Angeles. Towarzyszyły jej przyjaciółki, które pomagały jej wyrzucać kartony ze zbędnymi rzeczami. W pewnym momencie odsłoniła za dużo.

Amber Heard pokazała piersi

Aktorka miała na sobie luźną, białą podomkę. Nie założyła pod spód biustonosza, dzięki czemu lepiej znosiła wysoką temperaturę. Jednak jak się okazuje, nie był to najlepszy pomysł. Była żona Johnny'ego Deppa nie spodziewała się, że jest obserwowana przez paparazzich.

Gdy się schyliła, ukazał się jej biust. I właśnie ten moment udało się uchwycić na zdjęciach. Krążą one teraz w mediach i wśród fanów aktorki cieszą się dużym zainteresowaniem.

Amber Heard pokazała piersi. Zobacz zdjęcia >>>>>

Amber Heard lubi kusić

To nie pierwszy raz, kiedy Amber pokazała swoje wdzięki poza planem zdjęciowym. Nie raz paparazzi przyłapali ją na ulicy, kiedy spacerowała bez stanika. Zawsze wtedy wzbudza ogromne zainteresowanie, a jej zdjęcia są hitem.

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.