Ewa Kasprzyk odważnie o seksie w dojrzałym wieku. "Po siedemdziesiątce kobieta może mieć lepszy orgazm niż w latach młodości"

Ewa Kasprzyk udzieliła wywiadu magazynowi "Wprost". W rozmowie aktorka wypowiedziała się na temat seksualności.

Ewa Kasprzyk słynie ze swojego seksapilu i odważnych, często kontrowersyjnych wyznań. Jakiś czas temu aktorka wzięła udział w erotycznej sesji w klimacie sado-maso, podczas której pozowała z nagim mężczyzną. Teraz przyszła pora na śmiałe wyznanie gwiazdy na temat seksu.

Ewa Kasprzyk o seksie

W najnowszym numerze magazynu "Wprost" ukazał się wywiad z Ewą Kasprzyk. Aktorka opowiada w nim m.in o seksualności kobiet po 50. roku życia. Według gwiazdy, seks w takim wieku może dawać jeszcze więcej przyjemności.

Naukowcy dowiedli, że po siedemdziesiątce kobieta może mieć lepszy orgazm niż w latach młodości. Choćby sanatorium w Ciechocinku jest przykładem, że seksualność czy pożądanie w człowieku nie gaśnie z wiekiem - powiedziała.

Kasprzyk nie widzi też żadnych przeciwwskazań, aby starsze kobiety wiązały się z młodszymi partnerami.

Kobieta starsza chce przeżyć coś szalonego, romantycznego, więc ugania się za młodzikami. A jeśli nie, to czasem w ogóle nie uprawia seksu, mówiąc: Z młodym się wstydzę, ze starym się brzydzę.

Artystka wcale nie uważa się za kobietę w starszym wieku. Według niej, najważniejsze jest to, jak kobieta czuje się sama ze sobą.

Wszyscy się spodziewają, że kobieta po sześćdziesiątce powinna czołgać się w stronę cmentarza. A ja wolę się kojarzyć z seksem niż z geriatrią. Każda dziesiątka przybliża nas do zasłonięcia wszystkich luster w domu. Nie chcę nazywać siebie „kobietą w starszym wieku”. Wolę o sobie i koleżankach mówić „kobiety dojrzałe”. Wiek to tylko PESEL, reszta jest w naszej głowie - dodała.

Zgadzacie się z nią?

KS

Więcej o:
Komentarze (86)
Ewa Kasprzyk odważnie o seksie w dojrzałym wieku. "Po siedemdziesiątce kobieta może mieć lepszy orgazm niż w latach młodości"
Zaloguj się
 • grey-sky

  Oceniono 12 razy 10

  Po siedemdziesiątce jest o tyle lepiej, że nie ma szans na wpadkę, ale nie przesadzajmy z tym ekstra orgazmem. Hormony już nie te.
  A seks mimo wszystko jest OK nawet po siedemdziesiątce o ile chęci jeszcze są. Życzę żeby były.

 • Gość: gość

  Oceniono 23 razy 9

  Będąc w jej wieku zgadzam się z tym ale nie ogłaszam tego światu. To upublicznianie spraw intymnych jest trochę nie na miejscu. Ale ta pani znana jest z tego. A to operacja waginy A to młody partner itp. Dla mnie niesmaczne. Moja sypialnia, moja sprawa.

 • Gość: Antek

  Oceniono 24 razy 8

  Smutne są te wynurzenia
  Ewy Kasprzyk.
  Obydwoje z żoną mamy po 72 lata.
  Kochamy się i szanujemy, seks też jest dla nas ważny.
  Nigdy jednak nie mówili byśmy i nie mówimy publicznie tego co ta kobieta.

 • dziennikarz12

  Oceniono 19 razy 7

  wszyscy tylko o pier..leniu!! swiat na dupie sie opiera dlatego tyle gowna dookola!!!!

 • anita_ani_tamten

  Oceniono 21 razy 7

  "Wiek to tylko PESEL, reszta jest w naszej głowie" - tylko że niektórym mózg z wiekiem zanika tak jak tkanka mięśniowa....

 • najgorszy-sort-polakow

  Oceniono 22 razy 6

  ale jak to tak ... nie chodzi we włosiennicy i daje d... jak ma ochotę ?? to nie po Polsku i Katolicku na stos z nią
  !!!! ministrze zero do dzieła !!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX