Beata Tadla przeczytała, że ma nowego chłopaka. Nie wytrzymała i skomentowała. "Taki ten Adam"

Beata Tadla i jej życie uczuciowe wszystkich bardzo intryguje od czasu rozstania z Jarosławem Kretem. Teraz media donoszą, że jest w związku z Adamem, specjalistą od komunikacji. Skomentowała to ze śmiechem.

Beata Tadla ma nowego chłopaka - napisało ''Życie na gorąco''. Adorator ma ponoć na imię Adam. Tadla zripostowała to ze śmiechem.

Beata Tadla komentuje plotki o swoim chłopaku

Beata Tadla wrzuciła na swoje Instastory zdjęcie artykułu z ''Życia na gorąco'', w którym gazeta uczynnie donosi, że umawia się z niejakim Adamem. Jest on ponoć specjalistą od komunikacji. Tadla skomentowała krótko:

A wystarczy śledzić Facebooka... Taki ten ''Adam'' nowy.

Beata Tadla ma nowego chłopaka - ona komentuje plotkiBeata Tadla ma nowego chłopaka - ona komentuje plotki beatatadla \ instagram


Widać, że ta informacja ją rozbawiła i znajomość ze specem od komunikacji nie jest kwestią ostatnich miesięcy. Dalszych wyjaśnień Beata Tadla nie udzieliła, ale zapewne w ten sposób postanowiła zakomunikować, że ta informacja raczej prawdziwa nie jest.

Dziennikarka jednak musi się liczyć z zainteresowaniem mediów. Po rozstaniu z Jarosławem Kretem jej życie miłosne ciągle wszystkich interesuje. Przecież nie tak dawno chwaliła się bukietem róż od tajemniczego adoratora, którego tożsamości nie chciała zdradzić.

Nic więc dziwnego, że teraz wszystkim łatwo o domysły - przecież życie nie znosi pustki.

JAB

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.