Anna Popek wypina kształtny biust. Jeszcze niedawno wyglądał inaczej. Czyżby odwiedziła chirurga plastycznego?

Anna Popek im starsza, tym lepiej wygląda. Teraz największą uwagę przykuwa jej biust. Czyżby prezenterka odwiedziła chirurga plastycznego?

Anna Popek na jednym z ostatnich zdjęć dumnie wypina piersi. Do takich póz raczej nas nie przyzwyczaiła i całą uwagę kradnie jej dekolt. Na pierwszy rzut oka wygląda na pełniejszy niż jeszcze kilka miesięcy temu.

ZOBACZ: Anna Popek skończyła 50 lat! Pamiętacie, jak zaczynała? Wspominamy początki jej długiej kariery

Anna Popek

Popek nie ukrywa, że chętnie korzysta z zabiegów poprawiających urodę. Do tej pory głównie stosowała botoks, ale tym razem chyba poszła o krok dalej i zdecydowała się poprawić piersi u chirurga plastycznego. Na to zwrócili uwagę także internauci.

Chyba piersi były robione - zapytał jeden z nich.
 

Do tej pory jednak nie doczekał się odpowiedzi. Robione czy nie - nowy wygląd Popek bardzo podoba się jej fanom. Pod zdjęciem zostawili wiele miłych komentarzy. Oto kilka z nich:

Pani Aniu, uroki ciała Pani niebiańskie.
Kobieta idealna i perfekcyjna w każdym calu. Tylko podziwiać Pani piękny styl i boskość.
Co za figura. Cudownie pani wygląda. Piękna, sexi, zjawiskowa, pociągająca z pani kobieta.

Anna Popek powiększyła piersi? Zobacz zdjęcia >>>>

To prawda, 50-latka wygląda świetnie, a figury może jej pozazdrościć niejedna kobieta. A Wam jak się wydaje? Prezenterka odwiedziła chirurga plastycznego i powiększyła piersi?

ZOBACZ: Małgorzata Rozenek przez przypadek potwierdziła, że powiększyła piersi! Inne gwiazdy chętniej o tym mówią. Różnicę widać od razu

AW