Córka Agustina Egurroli i Niny Tyrki ma już 10 lat. "Klon swojej mamy". To prawda!

Agustin Egurrola pochwalił się na Instagramie zdjęciem z córką. Carmen ma już 10 lat, a internauci dostrzegli podobieństwo dziewczynki do Niny Tyrki.

Dzieci rosną jak na drożdżach, a najlepiej widać to na zdjęciach. Dowodem na to jest m.in córka Agustina Egurroli. Carmen ma już 10 lat i jest niesamowicie podobna do swojej mamy, Niny Tyrki.

Córka Agustina Egurroli ma 10 lat

Agustin Egurolla wyjechał niedawno na urlop z córką. Na jego Instagramie pojawiło się urocze zdjęcie z wakacji z 10-letnią Carmen.

Dla takiej miłości warto żyć... - napisał.

Internauci od razu zauważyli podobieństwo dziewczynki do swojej mamy, Niny Tyrki.

Klon mamy!
Do tatusia mniej podobna niż do mamusi. Śliczna dziewczynka!

Trudno się nie zgodzić.

Agustin Egurrola i Nina Tyrka

Agustin i Nina byli parą przez 8 lat. Rozstali się w 2015 roku po kilku nieudanych próbach ratowania związku. Tancerka zarzucała partnerowi, że ten więcej czasu poświęcał pracy niż rodzinie. Jednak w kwietniu tego roku Nina udzieliła wywiadu, w którym przyznała, że jej stosunki z Agustinem poprawiły się.

Czas zadziałał na naszą korzyść. Przyjaźnimy się, jest miło między nami. Lubimy spędzać razem czas. Po prostu oboje musieliśmy dojrzeć do tego, żeby znowu swobodnie rozmawiać, bez wypominania sobie błędów z przeszłości - wyznała tancerka w "Twoim Imperium".

Wszystko wskazuje jednak na to, że Tyrka nie towarzyszyła Egurroli i Carmen podczas wakacji. Kiedy Agustin publikował zdjęcia z basenu, na profilu tancerki pojawiły się nagrania z parkietu.

Nina Tyrka i Agustin Egurrola rozstali się. W "Mam talent" mówił, że jest nieszczęśliwy. Teraz? "Można go spotkać pod jej blokiem"

Jeżeli jesteś bardziej wymagającym użytkownikiem, na pewno spodoba się Wam nasz nowy newsletter >>>