Patrycja Wieja ujawniła kulisy powstawania "Projektu Lady". Szybko jednak usunęła zdjęcia

Patrycja Wieja na InstaStories dodała zdjęcia zza kulis programu "Projekt Lady". Najwidoczniej ktoś z TVN-u zareagował, gdyż szybko usunęła zdjęcia.

Patrycja Wieja zwyciężyła 1. polską edycję programu "Projekt Lady". Niedawno pojawiła się za kulisami programu, gdzie zrobiła zdjęcia i umieściła je na Instagramie. Dzięki temu mogliśmy zobaczyć, jak kręcony jest program. W specjalnym pomieszczeniu dziewczyny są obserwowane na kilkunastu ekranach.

Zobacz też: 'Projekt Lady'. Nadszedł czas na metamorfozy. Niektórych uczestniczek nie rozpoznacie [DUŻO ZDJĘĆ]

Patrycja Wieja zdradza kulisy "Projektu Lady"

Te zdjęcia są sporym zaskoczeniem. Większość widzów mogła myśleć, że za dziewczynami chodzą kamerzyści i tylko gdzieniegdzie są zainstalowane kamery. Jak widać, jest zupełnie inaczej.

Kulisy @projekt.lady.tvn - napisała Wieja.

Zdjęcia szybko zostały usunięte. Prawdopodobnie Patrycja Wieja została upomniana przez władze TVN, którym być może nie spodobało się to, że uczestniczka zdradziła tak wiele.

Patrycja Wieja zdradza kulisy "Projektu Lady". ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>

"Projekt Lady". 3. edycja

Aktualnie trwa 3. edycja programu. 13 dziewcząt zgłosiło się do zgłosiło się do eksperymentalnej szkoły, w której pod nadzorem mentorek: Ireny Kamińskiej-RadomskiejTatiany Mindewicz-Puacz nabierają ogłady i uczą się dobrych manier. W trudnych chwilach mogą liczyć na wsparcie prowadzącej, Małgorzaty Rozenek-Majdan.

AW

Jeżeli jesteś bardziej wymagającym użytkownikiem, na pewno spodoba się Wam nasz nowy newsletter >>> https://newslettery.gazeta.pl/plotek

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.