Magda Lamparska z synem nad morzem. Pierwszy raz po ciąży pokazała się w kostiumie kąpielowym. "Figura sztos!"

Magdalena Lamparska wybrała się z partnerem i kilkumiesięcznym synem nad Bałtyk. Na Instagramie opublikowała pierwsze po urodzeniu dziecka zdjęcie w kostiumie kąpielowym, na którym wygląda bardzo szczupło.

Magdalena Lamparska w październiku minionego roku pierwszy raz została mamą. Aktorka rzadko chwali się zdjęciami małego Tymoteusza, ale ostatnio opublikowała jedno z wakacji nad Bałtykiem. Dodała do niego uroczy opis: 

To jeden z najpiękniejszych widoków, jakie widziałam. Jego radość na wszystko, co widzi, co poznaje, czym się zachwyca. Uczy mnie radości od nowa. Na morze, na wiatr, na latawiec. Piasek nigdy wcześniej nie był taki interesujący. Jak często zapominamy o tym w dorosłym wieku. Niech ten tydzień będzie odkrywaniem małych rzeczy.
 

Lamparska przy okazji zamieściła swoje zdjęcie w kostiumie kąpielowym, chwaląc się, jak bardzo schudła po ciąży. Wygląda niesamowicie szczupło.

Cudowna figura! - chwalili fani. 
Proszę zdradzić sekret, jak się tak cudnie chudnie?
Figura sztos!

MAGDA LAMPARSKA NA PLAŻY - ZOBACZ >>>

Niektórzy jednak zarzucili Lamparskiej, że wspomogła się Photoshopem. Świadczyć o tym miało dziwne załamanie fali tuż przy pośladkach aktorki. 

Tylko to morze po prawej stronie jakoś dziwnie wygląda. 
Jakoś pachnie mi tu Photoshopem. Może się mylę, ale ta woda z prawej strony i ta lewa ręka są podejrzane.

Faktycznie Lamparska coś majstrowała przy zdjęciu? Jak sądzicie? 

WJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.