Kinga Rusin bez makijażu. Dopiero teraz widać, jak doskonale się prezentuje. Fani: Ty masz urodę dziecka! Coś w tym jest

Kinga Rusin może się poszczycić niezwykle młodzieńczym wyglądem. Właśnie pochwaliła się kolejnym zdjęciem bez makijażu i dopiero teraz widać, jak młodo i doskonale się prezentuje.

Kinga Rusin ma już dwie dorosłe córki, a śmiało można powiedzieć, że wyglądają bardziej, jak jej siostry. Jedna z najbardziej popularnych polskich dziennikarek nie ukrywa tego, jak wygląda bez makijażu. Ba, nawet nie powinna!

Kinga Rusin bez makijażu

Kinga Rusin ostatnio pochwaliła się fotografią bez makijażu i faktycznie, to zdjęcie mówi samo za siebie. Nie wygląda na kobietę, której bliżej do 50-tki niż 30-tki!

>>>ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Jak ona to robi? Kinga jest wielką fanką naturalnych kosmetyków, które namiętnie reklamuje na swoim Instagramie. Subtelnie sugeruje, że to zasługa kremów z naturalnych składników. Niemniej jakiś czas temu mówiła też, że jeśli kobieta jest szczęśliwa, to też po niej widać. 

 

Uwierzycie, że KInga Rusin ma 47 lat? Naprawdę dopiero widok dziennikarki bez makijażu uświadamia, jak doskonale się prezentuje. Uważamy, że nie jest jej potrzebny żaden makijaż. Fanki też są zachwycone:

Pani Kingo, lśni pięknością, cudem. 
Kinga, Ty masz urodę dziecka.
Nie potrzebuje pani kosmetyków.
Pięknie i młodo.
Natura jest jednak najpiękniejsza!

Ani myślimy się z nimi spierać, bo faktycznie, zdjęcia nie kłamią. A Wam jak sie podoba Kinga Rusin bez makijażu? 

JAB

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.