Paul McCartney zagra w Krakowie! "Nie możemy się doczekać". To będzie jego drugi koncert w Polsce

Paul McCartney zagra w TAURON Arena Kraków jeszcze w tym roku. Live Nation Polska podało informacje o biletach.

Na tę wiadomość czekali wszyscy polscy fani Paula McCarteya. Muzyk zagra koncert w Krakowie, który będzie jednocześnie jego drugim występem w Polsce. Wcześniej muzyk zagrał w 2013 roku na Stadionie Narodowym

Kiedy Paul McCartney zagra w Polsce?

Okazuje się, że fani Paula nie będą musieli czekać zbyt długo na jego koncert w Polsce. Show muzyka zaplanowane jest na 3 grudnia tego roku. Artysta wystąpi w TAURON Arena Kraków. Wszystko wskazuje na to, że sam jest w związku z tym podekscytowany.

Odwiedzanie nowych miejsc to zawsze świetna zabawa! To bardzo ekscytujące doświadczenie, które pomaga zachować świeżość umysłu. Zawsze chciałem zobaczyć Kraków ponieważ słyszałem o nim wiele wspaniałych rzeczy. Świetnie się bawiliśmy podczas naszej ostatniej podróży do Polski, więc wiemy, że będzie to kolejna wyjątkowa noc dla nas. Nie możemy się doczekać powrotu - Get ready to rock Poland! - czytamy słowa muzyka na wydarzeniu opublikowanym przez Live Nation Polska.

Ile kosztują bilety na koncert Paula McCartneya w Polsce?

Osoby zarejestrowane na stronie LiveNation.pl, będą mogły kupić bilety na koncert Paula McCartneya w przedsprzedaży, tj. 19 lipca 2018 w godzinach 10:00-22:00. Bilety w sprzedaży ogólnopolskiej od 20 lipca 2018 od godziny 12:00 na LiveNation.pl.

Ceny biletów zaczynają się od 279 zł.

Wybieracie się na koncert?

KS

Więcej o: