Kaja Paschalska wrzuciła zdjęcie, na którym pozuje bez stanika. Fani rozentuzjazmowani. "Zawsze będziesz mnie kręcić"

Kaja Paschalska walczy o uwagę internautów. Wakacyjny luz uczciła na Instagramie zdjęciem bez stanika. Fani aktorki są zachwyceni jej nienaganną figurą.

Kaja Paschalska większości Polaków kojarzy się z rolą Oli Lubicz w serialu "Klan". Aktorka jednak nie jest tak "grzeczna" jak jej serialowa postać. Przypomnijmy, że gdy tylko skończyła 18 lat, rozebrała się dla magazynu "CKM". Teraz na Instagramie pokazała kolejne (dość odważne) zdjęcie. 

Kaja Paschalska bez stanika na Instagramie

Paschalska wraz ze swoim chłopakiem, Tomaszem Lewandowskim (znanym szerzej jako VNM), wypoczywa obecnie na wczasach na Sardynii. Niektórzy mają problem, by opublikować w mediach społecznościowych zwykłe zdjęcie w bikini, natomiast aktorka poszła o krok dalej i... zrzuciła nawet stanik.

My Baby loves this view - napisała pod fotografią Paschalska, co w języku polskim oznacza nic innego, jak "moje kochanie kocha ten widok".
 

Kaja Paschalska topless - komentarze

W komentarzach nie brakowało "ochów" i "achów".

Nie dziwię mu się - odpowiedziała Paschalskiej jedna z fanek. 
Piękny widok na bliższym jak i dalszym planie - czytamy dalej w komentarzach.
Jesteś kobietą kompletną, ale chyba już o tym wiesz.
Od zawsze na zawsze będziesz mnie kręcić.
Ręcznik sam się trzyma. Szanuję!
Cudo natury. Brak słów.
15/10 - dodał kolejny fan.

Kaja Paschalska i VNM 

Paschalska i Tomasz Lewadnowski, bo tak naprawdę się nazywa jej nowy partner, znają się podobno już od kilku dobrych lat, jednak dopiero rok temu coś między nimi zaiskrzyło.

VNM (pod takim pseudonimem występuje Lewandowski) zaliczany jest do najlepszych raperów w Polsce. Na swoim koncie ma 6 solowych albumów studyjnych oraz współprace z wieloma innymi muzykami.

MM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.