Kret walczy o Tadlę. "Wysyła jej kwiaty, upominki i listy miłosne". Podsumowała to krótko, ale dosadnie

Jarosław Kret wciąż nie pogodził się z rozstaniem z Beatą Tadlą? Dziennikarz obdarowuje ponoć byłą partnerkę prezentami. Ona pozostaje jednak niewzruszona i nie widzi dla niego miejsca w swoim życiu.

Choć od rozstania Jarosława Kreta i Beaty Tadli minęły cztery miesiące, wszystko wskazuje na to, że pogodynek wciąż nie pogodził się z utratą partnerki. Jest to o tyle zaskakujące, że to on zadecydował, aby wrócić do kawalerskiego życia. Podobno z biegiem czasu uświadomił sobie jednak, że popełnił błąd i teraz robi wszystko, aby odzyskać ukochaną.

Jarosław Kret wysyła Beacie Tadli prezenty

Jak podaje Jastrzabpost.pl, Jarosław postanowił zdobyć Beatę, wysyłając jej prezenty. Do redakcji, w której pracuje dziennikarka, regularnie przyjeżdża kurier z kwiatami,  upominkami i miłosnymi listami dla Tadli.

Co na to sama zainteresowana? Jej komentarz zdaje się nie pozostawiać najmniejszych wątpliwości.

Rzeczywiście, ostatnio od różnych osób dostaję prezenty, ale są wśród nich również takie, na które jest już zdecydowanie za późno. To wszystko, co mam do powiedzenia.

Tadla pokazała ostatnio na Instagramie zdjęcie z bukietem róż. Napisała, że piękne kwiaty to prezent. Nie wydaje nam się jednak, że dziennikarka pochwaliła się prezentem od Kreta. Zwłaszcza że media zaczęły się rozpisywać, że w jej życiu pojawił się nowy mężczyzna.

Beata Tadla i Jarosław Kret

Beata Tadla i Jarosław Kret rozstali się na początku marca tego roku. Dziennikarze byli parą przez 5 lat. Najwięcej kontrowersji wywołał fakt, że pogodynek podobno odszedł od partnerki bez uprzedzenia. Wydarzyło się to tuż przed rozpoczęciem minionej edycji "Tańca z Gwiazdami", w której oboje wystąpili. Początkowo Beata chciała zrezygnować z udziału w show. Ostatecznie zmieniła zdanie i zgarnęła kryształową kulę.

KS

Więcej o:
Komentarze (31)
Kret znowu walczy o Tadlę. "Wysyła jej kwiaty, upominki i listy miłosne". Podsumowała to krótko, ale dosadnie
Zaloguj się
 • Gość: Skrytykrytyk

  Oceniono 17 razy 13

  Brawo Pani Beato. Tak śliczna kobieta zasługuje na fajnego faceta a kreta szpadlem...bo ta odmiana akurat nie jest pod ochroną. :D

 • Gość: Nen

  Oceniono 15 razy 11

  Jeśli to prawda, to z nim naprawdę jest coś nie tak... A ona, mam nadzieję, że się nie poniży

 • lukasz2711

  Oceniono 9 razy 7

  Kret się kapnął że jest wart mniej niż Tadla. To ona ciągnęła go za uszy po odejściu z TVP. To na załatwiła mu dobrą posadkę prezentera pogody w niszowej stacji w której została redaktorem naczelnym serwisu informacyjnego. Jedyny pozytyw tego rozstania to to że wkrótce w tej stacji będzie być może inny prezenter pogody jak się Beatka wpieni.

 • Gość: Piotr

  Oceniono 5 razy 3

  Pani Beato! jesteś za ładna dla niego,poza tym cię upokorzył mimo twojej elokwencji.Przed tobą jeszcze będzie wiele przystojniejszych mężczyzn z charakterem i poszanowaniem do kobiet.On już wygląda jak staruszek,a ty młoda,zgrabna.

 • Gość: Przewidywyv

  Oceniono 2 razy 2

  A może to ich ustawka .. ? Że porzuci ją niby na początku programu by miała wiejszą szansę na wygraną później ze będzie żałował - po programie .. ona ze płacze a w końcu za jakiś czas się zejdą...
  Moze wszyscy daliśmy się nabrać - oby nie ;D

 • gapcio2010

  Oceniono 4 razy 2

  Tak trzymac Pani Beato.Nie warto nawet sie obejrzec. Niech spada !

 • Gość: Kati

  Oceniono 2 razy 2

  A co tu jest dosadnego w wypowiedzi Tadli?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX