18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Na galę przyszła niemal naga. Sukienka nie zakryła nawet sutków

Alexis Skyy pojawiła się na gali Bet Awards 2018 w sukience z delikatnych łańcuszków. Kreacja nie zakryła wdzięków początkującej aktorki.

Alexis Skyy jest młodziutką, bo zaledwie 23-letnią, amerykańską aktorką i celebrytką. Popularność zyskała niedawno dzięki programowi "Love & Hip Hop: Hollywood". Była też kiedyś partnerką Fetty'ego Wapa i to u jego boku chciała stać się bardziej rozpoznawalna. 

Alexis Skyy znalazła jednak inny sposób, by światowe media o niej usłyszały. Postanowiła pojawić się niemal nago na gali rozdania nagród Bet Awards 2018. Skyy miała na sobie jedynie sukienkę ze srebrnych łańcuszków i cieliste majtki. Zarówno one, jak i piersi aktorki były widoczne pod tą kreacją. Sukienka nie zakryła nawet sutków Skyy. 

Niemniej celebrytka nie czuła się wcale skrępowana takim obrotem sytuacji. Wprost przeciwnie, bardzo chętnie pozowała do zdjęć i podchodziła do innych gwiazd, by chwilę z nimi porozmawiać, czy zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcie. 

ALEXIS SKYY Z GALI BET AWARDS - zobacz zdjęcia >>>>>>>>>>>>>>>

W świecie show-biznesu taka kreacja staje się coraz mniej kontrowersyjna. Celebryci pokroju Skyy nie wstydzą się pokazywać w takich prześwitujących strojach publicznie. W końcu czego nie robi się dla chwili sławy?!

AG

Gwiazdy walczą z hejterami w sieci. Nie tylko Rozenek wdaje się w dyskusję z 'życzliwymi'

Więcej o: