Anna Guzik chwali się wakacjami nad polskim morzem. Zdjęcia z dziećmi i mężem rozczuliły fanów. "Jesteście przepiękną rodziną"

Anna Guzik odpoczywa z mężem i dziećmi nad polskim morzem. Aktorka relacjonuje wakacyjny wyjazd na Instagramie. Fani rozpływają się w komentarzach.

Anna Guzik to mama trójki pociech. Nina i Barbara są bliźniaczkami, a ich młodsza siostra ma na imię Bogna. Znanej mamie w opiece nad rozbrykaną ferajną pomaga mąż Wojciech Tylka, instruktor snowboardu.

Rodzice dziewczynek, mimo że zdecydowali się na wakacyjny odpoczynek, nie zostawili córek pod opieką bliskich. Ich wspólne wakacje podglądamy na Instagramie.

Anna Guzik z rodziną nad morzem

Gwiazda w towarzystwie dzieci i ukochanego wybrała się nad polskie morze. Rodzinka wybrała Rowów, nadmorską wieś letniskową.

Wyjazd jest szczególne wyjątkowy dla małej Bogny, która nad Bałtykiem jest prawdopodobnie pierwszy raz. Wszystko wskazuje na to, że na plaży czuje się jak ryba w wodzie.

Anna Guzik na wakacjach ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

A my stawiamy pierwsze kroki nad naszym kochanym Bałtykiem! - napisała dumna mama pod zdjęciem z Bogną.

 

Zarobieni jesteśmy... - zażartowała przy kolejnym, ciesząc się beztroskim czasem w rodzinnym gronie.

Rodzina Anny Guzik - obrazek jak z bajki

W komentarzach fani Anny Guzik rozpływają się nad obrazkiem, którym poczęstowała ich aktorka. Bawiące się w piasku dzieciaki, naturalny wygląd Ani i uśmiechnięty od ucha do ucha tata podbiły serca obserwatorów gwiazdy.

Jesteście przepiękną rodziną - czytamy.

Wczasy z dziećmi są zawsze zarobione, ale i bezcenne - zaznacza inna osoba.

Super rodzinka! Pozdrawiam cieplutko - dodaje ktoś inny.

BK