Anna Wyszkoni odeszła od platyny! To dosyć odważny kolor, ale fani są zachwyceni. "Do twarzy ci w nim"

Anna Wyszkoni w pierwszy dzień lata zaszalała na całego i zmieniła kolor włosów. Wokalistka zrezygnowała z tradycyjnego blondu. Zbiera teraz same komplementy, chociaż metamorfoza jest odważna.

Anna Wyszokni od dłuższego czasu była blondynką. W takim kolorze włosów koncertowała i występowała na okładkach magazynów. Fani przyzwyczaili się do stałego wizerunku swojej idolki. Co więcej, jasne włosy idealnie podkreślały urodę gwiazdy.

Wokalistka poczuła jednak potrzebę zmiany. Pierwszy dzień lata i Dzień Selfie przypadające na 22 czerwca uznała za świetną okazję do odważnej metamorfozy. Na profilu artystki na Instagramie wylądowało zdjęcie w nowym kolorze włosów.

Czuję lato - napisała Ania.

Ania Wyszkoni ma nowy kolor włosów

W truskawkowym blondzie wygląda młodziej i nowocześniej. Potwierdzają to komentarze fanów. Pod nowymi wpisami piosenkarki w social mediach sypią się same komplementy, chociaż różowe włosy to całkiem odważny krok.

Skoro lato, to trzeba też zmienić kolorek, do twarzy ci w nim - czytamy.

Jak wspaniałe wyglądasz! - zaznacza ktoś inny.

Też sobie robię w przyszłym tygodniu - obiecuje obserwatorka.

 

Które gwiazdy miały różowe włosy?

Różowy to kolor, który bardzo często gości na głowach gwiazd. Specjalny spray, peruka i farbowanie - metod jest naprawdę wiele.

Do tej pory skorzystały z nich m.in. Julia Kuczyńska Maffashon,Margaret,Doda,Edyta Górniak,Monika Olejnik czy Agnieszka Woźniak-Starak.

Podobnie jest za oceanem. Tam w różowych włosach na ściankach pozowały np. Katy Perry, Demi Lovato, Rihanna, Kesha, Kylie Jenner i Amber Heard.

BK

Więcej o: