Russell Crowe będzie kibicował Polsce na mistrzostwach świata! Już wcześniej dał wyraz swojej sympatii naszej drużynie

Russell Crowe pochwalił się na swoim Twitterze, którym reprezentacjom będzie kibicować podczas tegorocznych mistrzostw świata. Okazuje się, że na krótkiej liście znajduje się Polska.

Cała Polska żyje teraz mistrzostwami świata w piłce nożnej. Okazuje się, że podopiecznym Adama Nawałki kibicują nie tylko nasi rodacy. Polscy piłkarze mogą liczyć na wsparcie Russella Crowe! Aktor wspierał naszą reprezentację także dwa lata temu, podczas Euro.

Crowe udostępnił na swoim Twitterze listę zespołów, których grę będzie obserwował podczas tegorocznych mistrzostw. Na krótkiej liście znalazła się Polska, ale też Urugwaj, Portugalia, Australia, Islandia, Kostaryka, Korea Południowa i Belgia, Anglia i Niemcy.

Oto zespoły, których grę zamierzam śledzić na mistrzostwach świata. Nie typuję zwycięzców, przedstawiam wyłącznie te drużyny, które mam zamiar śledzić w fazie grupowej - napisał.

Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz, kiedy gwiazdor wspiera polską reprezentację. Russell był zachwycony grą naszych piłkarzy podczas Euro 2016.

Podoba mi się polska drużyna. Nie byli stawiani jako faworyci, ale czuć, że to prawdziwa drużyna - pisał podczas Euro 2016.

Najzabawniejsza jednak była uwaga aktora w stronę Arkadiusza Milika.

Dobra robota, Polsko. Z pewnością dobry wynik. Milik wisi nam wszystkim parę goli.

Ale to nie wszystko. Po sukcesie Kuby Błaszczykowskiego podczas meczu Polski z Ukrainą, Russell pogratulował piłkarzowi na Twitterze.

Kuba!!! Dobra robota, Polsko. Więcej ciężkiej pracy przed wami. Do boju Polska!!!

Z takim wsparciem kadra Adama Nawałki na pewno odniesie sukces! W końcu już wczoraj wygraliśmy z Litwą 4:0.

KS

Polska - Chile 2:2. Krychowiak: Źle weszliśmy w drugą połowę

Więcej o: