Maja Sablewska pokazuje piersi w prześwitującej bluzce. Jednak ciekawszy jest podpis do zdjęcia

Maja Sablewska opublikowała zdjęcie w prześwitującej bluzce, przez co pokazała piersi. Do fotografii załączyła wymowny opis.

Maja Sablewska nie wstydzi się swojego ciała, co już udowodniła nie raz. Często publikuje na swoim Instagramie roznegliżowane zdjęcia. Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że Maja Sablewska zapozowała nago, co niekoniecznie spodobało się jej fanon

Tym razem pokazała zdjęcie z łóżka, na którym ubrana jest jedynie w cienką, a przede wszystkim prześwitującą bluzkę. Przez to, że nie ma na sobie biustonosza, można zobaczyć jej piersi. 

 

Maja Sablewska komentuje swoje wybory 

Do tego odwżnego zdjęcia menadżerka gwiazd dodała wymowny opis:

Moje życie, mój wybór. Twoje życie, twój wybór.

Słowa te można odnieść do wyboru sposobu bycia, które cechuje Sablewską. Doradczyni wizerunkowa chciała w ten sposób podkreślić, że pokazywanie ciała w mediach społecznościowych jest jej wyborem i nie chce, by inni się do tego wtrącali.

My jednak myślimy, że chodzi o coś więcej. Ostatnio w mediach pojawiły się zdjęcia Mai z pokazu Roberta Kupisza. Po publikacji tych fotografii pojawiło się wiele głosów, że  Maja powiększyła usta. Została za to skrytykowana.

Słowa o wyborach życiowych mogą być więc komentarzem również do tej sytuacji. Chociaż niebezpośrednio, to Sablewska w ten sposób prawdopodobnie postanowiła odnieść się do tych zarzutów. 

Maja Sablewska pokazuje piersi. Fani komentują 

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Fani byli zachwyceni dewizą życiową Sablewskiej.

Pojawiły się też komentarze z komplementami.

Naturalna, piękna i filigranowa.

Odważnie, ale zmysłowo, pięknie i sexy.

Ktoś jednak zauważył, że Sablewska za dużo pokazuje:

Oho, trochę za dużo widać

Maja nie musiała się jednak bronić, zrobili to za nią jej fani, którzy odwołali się do dodanego przez nią  opisu. 

AG