Opole 2018. Edyta Górniak zachwyciła nową fryzurą! Jest prosto i seksownie

Edyta Górniak wystąpiła wczorajszego wieczoru na festiwalu w Opolu. Artystka zachwyciła nową fryzurą i odważną stylizacją.

Edyta Górniak była jedną z gwiazd, które uświetniły tegoroczny festiwal w Opolu. Kiedy wczorajszego wieczoru piosenkarka pojawiła się na scenie, wszyscy zwrócili uwagę na jej nową fryzurę. Artystka zdecydowała się na krótsze, równe, wyprostowane włosy, które dodały jej pazura, seksapilu i odjęły jej lat. Patrząc na te zdjęcia aż trudno uwierzyć, że piosenkarka ma 45 lat.

OPOLE 2018 - EDYTA GÓRNIAK - ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>>>>

Edyta Górniak na festiwalu w Opolu

Wokalistka zwróciła też uwagę swoimi butami. Do długiego, białego płaszcza Edyta Górniak dobrała wysokie, czerwone kozaki. Stylizacja w połączeniu z fryzurą dały bardzo pikantny efekt.

Wczorajszego wieczoru piosenkarka pojawiła się na scenie dwukrotnie. Za pierwszym razem wykonała swój nowy singiel "Andromeda", którego producentem jest Donatan. Później zachwyciła publiczność i telewidzów swoją interpretacją legendarnego "Co mi panie dasz".

Opole 2018. Edyta Górniak spoliczkowała Donatana

Chociaż Edyta dała wczoraj dwa wspaniałe występy, ten wieczór nie będzie przez nią najlepiej wspominany. Chwilę przed wejściem na scenę artystka pozowała fotoreporterom. Towarzyszył jej Donatan, przez którego Edyta Górniak została niespodziewanie złapana za pośladki. Gwiazda nie ukryła oburzenia i spoliczkowała producenta.

KS

Więcej o: