Joanna Przetakiewicz na nowej okładce udaje Pamelę Anderson. Jesteśmy rozczarowani. I jeszcze te włosy!

Joanna Przetakiewicz do tej pory na okładkach prezentowała się świetnie. W sesji dla najnowszego numeru "K MAG" zdecydowanie coś poszło nie tak.

Zdjęcie Joanny Przetakiewicz pojawiło się na okładce nowego numeru magazynu "K MAG" i od razu przykuło naszą uwagę. Niestety, tym razem nie dlatego, że 50-letnia projektantka wygląda na nim bezbłędnie. Wręcz przeciwnie, nie jesteśmy wielbicielami tej sesji.

Joanna Przetakiewicz jak Pamela Anderson

Joanna Przetakiewicz została wystylizowana na Pamelę Anderson, a dokładniej na postać graną przez aktorkę w serialu "Słoneczny patrol". Projektantka zapozowała w mocno wyciętym stroju kąpielowym w charakterystycznym kolorze i wyeksponowała biust. Całość uzupełniły bardzo jasne blond włosy.

Po "Dynastii" przyszedł czas na "Słoneczny patrol". Który następny serial chcielibyście? - zapytała gwiazda, zapowiadając kolejne serialowe metamorfozy.

 

Nowa okładka Joanny Przetakiewicz - reakcje

Wprawdzie fani założycielki marki "La Mania" chwalą pomysł w komentarzach na Instagramie, ale my efektem końcowym jesteśmy po prostu rozczarowani. Szczególnie, kiedy przypomnimy sobie ostatnią sesję Przetakiewicz dla "Playboya".

Oczywiście rozumiemy konwencję i też kochamy lata 90. Mimo wszystko, w naszej ocenie wyszło trochę zbyt kiczowato. Bez dwóch zdań wolimy świeżą, bardziej naturalną i klasycznie zmysłową Joannę Przetakiewicz od tej z prześwietlonymi, wyglądającymi jak przepalone, włosami.

BK