To ona na pokazie Kupisza wyglądała najlepiej, ale na ściance pokazała zdecydowanie za dużo. Ale wpadka

Szmaragdowa kreacja w stylu Jennifer Lopez i opalona noga jak u Angeliny Jolie nie uratują cię, kiedy na ściance pokazujesz... pachwinę. To zdecydowanie największa wpadka na pokazie Roberta Kupisza.

Za nami pokaz Roberta Kupisza, który pochwalił się kolekcją Latina na lato 2019. Nie obyło się bez wpadek, a największą zaliczyła Honorata Skarbek. Wprawdzie to właśnie jej (i chyba tylko jej) udało się zainteresować nas swoją stylizacją, ale wokalistka na ściance starała się trochę za bardzo.

Szmaragdowa suknia z dużymi rozcięciami w stylu Jennifer Lopez i wędrująca przed obiektywy aparatów noga jak u Angeliny Jolie pokonały piosenkarkę. Wszystko przez wystającą spod kreacji gwiazdy pachwinę. Zdjęcia szybko obiegły serwisy plotkarskie.

Honorata Skarbek na pokazie Roberta Kupisza ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Całe szczęście biały skrawek materiału, który jedni uznają za bieliznę, drudzy za ubraniową przyzwoitkę, uchronił Skarbek przed większym obciachem. A mogłoby być tak dobrze, bo z zielonego szlafroku i sportowych butów rodem z Marsa nie tak łatwo zrobić przecież spójną całość.

BK

Więcej o: