Margaret rzadko pokazuje tak odważne zdjęcie. Teraz pochwaliła się figurą w bikini. Fani: Jeszcze ładniejsza niż w teledyskach

Margaret pokazała zdjęcia w bikini. Fani są zachwyceni i komplementują jej figurę i ciało.

Margaret w przeciwieństwie do wielu gwiazd nie epatuje swoją seksualnością. Stroje piosenkarki są ciekawe i kolorowe, ale raczej nieczęsto odsłaniające piersi czy nogi. 

Margaret postanowiła jednak ostatnio zrobić wyjątek i pokazała więcej ciała. Na swoim Instagramie opublikowała fotografię, na której widać, jak korzysta z wakacji oraz pięknej pogody i wypoczywa w bardzo seksownym bikini. Mogliśmy je już zobaczy na artystce wcześniej, ale wtedy zdjęcie w nim nie było aż tak kuszące. 

To, co od razu rzuca się w oczy, to piękna figura piosenkarki - płaski brzuch i długie nogi. Aż dziwne, że Margaret tak rzadko je pokazuje. 

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komplementów:

Margaret, wyglądasz bardzo sexy!

Wyglądasz zjawiskowo.

Ale figura.

Petarda!

Naturalnie jeszcze ładniejsza niż w teledyskach i w telewizji.

I faktycznie, my również uważamy, że Margaret ma niesamowitą figurę i powinna się nią chwalić jak najczęściej. Dużo lepiej wygląda również w chłodnym blondzie, do którego wróciła. Żółte włosy nie pasowały do jej karnacji. Śmiała się z nich sama Margaret, o czym pisaliśmy już jakiś czas temu.

A wam, jak się podoba Margaret w takiej odsłonie? 

AG

Więcej o: