18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Prezenterka poprowadziła program topless. "Było za gorąco". Plażowicze nie byli zachwyceni [18+]

Marina Valmont nie wytrzymała upału i podczas kręcenia programu na plaży postanowiła zdjąć stanik. Przed kamerami pokazała prawie wszystko. Zrobiło się jeszcze bardziej gorąco.

Marina Valmont, kanadyjska prezenterka i aktorka znana m.in. dzięki Playboy TV, zdecydowanie należy do kobiet odważnych i wyzwolonych. Udowodniła to na planie zdjęciowym podczas kręcenia wakacyjnego show dla jednej z lokalnych stacji. Lejący się z nieba żar nie sprzyjał pracy na plaży.

Marina Valmont topless przed kamerami

Telewizyjna gwiazda najprawdopodobniej właśnie z tego powodu zdecydowała się zdjąć stanik i dokończyć nagranie topless. Chociaż nie był to jej pierwszy raz, wśród plażowiczów i tak wybuchła niemała sensacja. Byli w takim szoku, że mało kto chciał rozmawiać z pokazującą piersi reporterką.

Część osób komentujących kontrowersyjne zachowanie Mariny uważa, że była to zaplanowana akcja. Paparazzi bez trudu zrobili przecież podnoszące temperaturę w niejednej redakcji zdjęcia.

Marina Valmont ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Zastanawiamy się, jak prezenterkę pokaże teraz zatrudniająca ją telewizja. Wydaje się nam, że nie będzie już tak odważna jak Valmont. Nie zmienia to faktu, że jej show doczekało się skutecznej reklamy i przed TV przyciągnie masę ciekawskich.

BK