Justin Theroux ma romans z Seleną Gomez?! "Stali się sobie bliżsi niż kiedykolwiek". Co na to Jennifer Aniston?

Justin Theroux spotyka się z Seleną Gomez? Zdaniem zagranicznych tabloidów łączy ich zdecydowanie więcej niż przyjaźń, a Jennifer Aniston nie jest tym faktem zachwycona.

Według najnowszych plotek Justin Theroux spotyka się z Seleną Gomez. Tabloid "Life&Style" donosi, że ich znajomość "przerodziła się w coś więcej niż przyjaźń". Choć znają się od lat, to dopiero w ostatnich tygodniach "zaczęli się w sobie zakochiwać". Znaczna różnica wieku (aktor jest starszy 21 lat) nie jest dla nich problemem, ważniejsza okazuje się wspólnota doświadczeń - obydwoje zakończyli związki w podobnym czasie. Selena po raz kolejny rozstała się z Justinem Bieberem, a Justin zakończył małżeństwo z Jennifer Aniston

Początkowo stanowili dla siebie emocjonalne wsparcie po trudnych rozstaniach. (...) W ostatnich tygodniach stali się sobie bliżsi niż kiedykolwiek.

Jak łatwo się domyślić, Jennifer Aniston nie jest zachwycona nowym romansem swojego byłego partnera. 

Jennifer Aniston, Justin TherouxJennifer Aniston, Justin Theroux EAST NEWS

Jennifer Aniston i Justin Theroux w lutym oficjalnie potwierdzili swoje rozstanie po siedmiu latach bycia razem i dwóch latach małżeństwa. Natomiast Selena Gomez w marcu rozstała się z Justinem Bieberem po tym jak po raz kolejny próbowała ułożyć sobie z nim życie. 

___________________________
Napisaliście ponad 30 tysięcy komentarzy z prośbą o Magdę Gessler w "Kole Plotka". Aby to się udało, potrzebujemy Waszej pomocy. Szczegóły poniżej:

 

WJ

Więcej o: