Kurdej-Szatan pokazała śmiałe zdjęcie w staniku. W sieci burza. "Dla popularności to i cycek się pokaże". Tym komentarzem zamknęła usta hejterom

Najnowsze zdjęcie Barbary Kurdej-Szatan nie spodobało się niektórym internautom. Zarzucili aktorce, że próbuje szukać taniego rozgłosu poprzez śmiałe zdjęcia. Odpowiedziała.

Barbara Kurdej-Szatan ku uciesze swoich fanów pokazała na Instagramie, jak spędza czwartkowy dzień. Aktorka postanowiła skorzystać z ładnej pogody i odpocząć na świeżym powietrzu. Niby zwyczajna fotografia, ale uwagę od razu zwraca jej niebieski, koronkowy stanik, który wystaje spod rozpiętej koszuli. Aktorka wygląda wyjątkowo sexy, ale nie wulgarnie.

Dobrze mi. Perfect day. Miłego dnia - podpisała zdjęcie Barbara Kurdej-Szatan.

 

Na reakcję fanów aktorki nie trzeba było długo czekać. Większość była zachwycona widokiem gwiazdy w takim casualowym i dość śmiałym wydaniu. Wyraz swoim zachwytom dali w licznych pochlebnych komentarzach.

Ślicznie wyglądasz.

A u pani jak zawsze uśmiech na twarzy.

Kobitka z piekła rodem.

Kusisz.

Wśród wielu pozytywnych komentarzy pojawiły się też i te sceptyczne:

Dla popularności to i cycek się pokaże.

Barbara Kurdej- Szatan nie pozostawiła tego komentarza bez odpowiedzi.

Tak właśnie chodzę ubrana w lecie i jest bosko - polecam skromnisiu - skomentowała żartobliwie aktorka.

Wielu fanów gwiazdy stanęło w jej obronie, twierdząc, że Barbara Kurdej-Szatan i tak jest już popularna i nie musi szukać dodatkowego rozgłosu za pomocą odważnych zdjęć.

AG

Więcej o: