Lewandowska pokazała zdjęcie bez biustonosza. Bardzo odważnie. "Ale super wyglądasz"

Anna Lewandowska dodała zdjęcie, na którym jest bez stanika. To jedno z nielicznych ujęć trenerki, na którym pozwoliła sobie na taki odważny krok.

Anna Lewandowska raczej nie należy do celebrytek, które chętnie odsłaniają swoje wdzięki na Instagramie. Wyjątkiem są kampanie reklamowe, np. marki Calzedonia, gdzie pozowała w samych rajstopach. Teraz jednak postanowiła umieścić zdjęcie, na którym jest bez biustonosza.

Trenerka jest całkowicie ubrana, ale pod cienką bluzką zarysowują się sutki i piersi. Lewandowska przy okazji podzieliła się z internautami refleksją na temat mocy spokoju i równowagi w życiu.

Te setki informacji w internecie pod tytułem: „pokaż swoją ukrytą moc”, „zmień coś w swoim życiu”, itd. to zdania, które często rzucane są na wiatr, bez głębszego przemyślenia. Przecież teraz każdy może być motywatorem, czy też coachem…Trener powie Ci teraz, że Twoim limitem jest niebo! A Ty pewnie z przekąsem odpowiesz, że Twoim limitem są problemy w pracy, sprzeczki z mężem, czy też zepsuty komputer…Nie nakręcaj się negatywnie i zamiast tego pomyśl, jak możesz odczarować pochmurną codzienność. Nie ma na to żadnego zaklęcia, nie pstrykniesz palcami i nie rozsypie się magiczny pył. Nie nakręcaj się. SPOKÓJ i RÓWNOWAGA to dobry doradca - napisała.

Gdy za dużo weźmiesz na głowę, zrób sobie przerwę. Gdy zaczniesz zarzucać innych tysiącem pomysłów, to pomyśl, czy nie powinieneś zwolnić - dodała.

 

Użytkownicy Instagrama skupili się właśnie na wpisie oraz ogólnej stylizacji i nie zwrócili uwagi na to, że jest bez stanika.

Ale super wyglądasz.

Dziękuję Ci za ten post, dużo mi dał do myślenia w tym ciężkim czasie ostatnio dla mnie.

Zawsze wyglądasz pięknie - piszą.

Trzeba przyznać, że trenerka rzadko jest tak odważna i przeważnie dba o to, żeby nie epatować seksapilem. Teraz jednak zrobiła wyjątek. Jak Wam się podoba w takiej ostrzejszej odsłonie?

AW