Julia z "Projekt Lady" przeszła ogromną metamorfozę. Tak szczupła jeszcze nie była! Swoją nową figurą chwali się na odważnych zdjęciach

Julia Jaroszewska to jedna z tych uczestniczek "Projektu Lady", która wyszła na prostą i kompletnie odmieniła swoje życie. Przeszła metamorfozę, schudła i teraz chętnie chwali się swoją nową figurą na odważnych zdjęciach.

Julia Jaroszewska dała się poznać jako ostra imprezowiczka, lubiąca skąpe ubrania i mocny makijaż, w 2. edycji programu TVN, "Projekt Lady". Jednak od czasów zakończenia show przeszła ogromną metamorfozę. Nie tylko zmieniła swój wygląd - bardzo schudła, ale i całe życie o 180 stopni. Próbowała również sił w dziennikarstwie oraz w muzyce. Ma nawet na swoim koncie udział konkursie Miss Polonia swojego województwa.

ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Julia Jaroszewska jakiś czas temu mocno schudła, co zawdzięcza regularnym, intensywnym treningom, z których relację zdaje na swoim Instagramie. Przy okazji motywuje też swoje fanki do aktywnego trybu życia. Jak widać, jej ciężka praca popłaca. Aktorka chętnie chwali się rewelacyjną figurą na odważnych zdjęciach, które udostępnia. Nie dziwimy się! Zdecydowanie ma co pokazać.

embed

AG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.