Wieniawa i Królikowski spędzają majówkę w Hiszpanii. Gorące zdjęcia! Towarzyszy im znany aktor. Wiedzieliście, że się przyjaźnią?

Julia Wieniawa i Antoni Królikowski przebywają obecnie w Hiszpanii, gdzie spędzają majówkę. Towarzyszy im inny znany aktor młodego pokolenia, Alan Andersz.

Julia Wieniawa i Antoni Królikowski majówkę postanowili spędzić poza granicami Polski. Para aktorów wybrała się do Hiszpanii, gdzie ładują akumulatory. Na Instagramie na bieżąco zdają relację ze swojego bajkowego wypoczynku. Okazuje się, że towarzyszą im znajomi oraz inny znany kolega, również aktor, Alan Andersz.

ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Wysokie temperatury, słońce, piękne widoki, gorąca plaża i lazurowa woda to tylko początek przyjemności, które czekały na aktorów. Julia Wieniawa nawet podczas wyjazdu nie rezygnuje z aktywnego trybu życia. Gwiazda pokazuje na Instagramie, jak ćwiczy przy basenie albo uprawia jogging. Jak widać, jej ciężka praca popłaca. Aktorka chętnie chwali się rewelacyjną figurą w krótkich spodenkach oraz w bikini. Nie dziwimy się! Zdecydowanie ma co pokazać.

AG

Więcej o: