Kurdej-Szatan wrzuciła urocze wideo dla męża z okazji jego urodzin. Fani zwrócili uwagę na jedną rzecz

Rafał Kurdej-Szatan w środę skończył 30 lat. Z tej okazji jego żona, Basia, złożyła mu urodzinowe życzenia, które opatrzyła uroczym wideo.

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał-Szatan tworzą jedno z najbardziej zgodnych małżeństw w polskim show-biznesie. Zakochana żona z okazji urodzin męża wrzuciła na swój profil na Instagramie wideo, na którym widać, że uczucie między nimi nie gaśnie. 

- Wszystkiego naaaaajcudowniejszego, mój 30-latku. Bądź szczęśliwy, zdrowy, otoczony miłością. Spełniaj się i szalej! Kocham. #mąż #urodziny #30tka #happybirthday #mylove  - napisała pod wideo Kurdej-Szatan.

 

Fani wtórowali aktorce.

- Miłość jak z obrazka, cudownie się Was ogląda razem. Wszystkiego najlepszego dlatego przystojnego Pana powyżej - czytamy w komentarzach.

- Jacy Wy uroczy! 100 lat Rafał! Spełniaj się i twórz jak najwięcej. 

- Ale Wam razem dobrze, tak trzymać!

- Aż mi się ciepło na serduchu zrobiło. Wszystkiego najlepszego! I takiej miłości jaką macie teraz.

Niektórzy zwrócili jednak uwagę na wiek męża aktorki.

- Aż sprawdzałam czy to nie żart... myślalam, że Rafał starszy. Pewnie dlatego, ze ja wiecznie młoda (32), więc TV twarze muszą być starsze ode mnie - napisała kolejna fanka pod postem.

- Byłam pewna, że jest już po 30! - czytamy dalej w komentarzach.

A wy, byliście zaskoczeni czy niekoniecznie?

MM

'The Story Of My Life'. Kurdej-Szatan nie wytrzymała i... rozpłakała się. 'Dalej będziesz mnie kochał, jak będę tak wyglądać?'