Doda i Emil nadal świętują swój ślub. Pokazali nagrania z powtórki poprawin. "Udawaj, że się bawisz"

Doda nadal przypomina o swoim niedawnym ślubie i weselu. Teraz pokazała filmik z powtórki poprawin.

Ślub Dody i Emila Stępnia to jedno z głośniejszych i bardziej zaskakujących wydarzeń w tym roku. Wokalistka w połowie kwietnia poinformowała fanów, że wzięła w tajemnicy ślub ze swoim przyjacielem

Każdego dnia dzieliła się kolejnymi informacjami związanymi ze ślubem. Pokazała nagrania z poprawin, przemowę świadkowej, a także swoją suknię ślubną. Wczoraj podzieliła się filmikiem z powtórki poprawin.

W przeciwieństwie do pierwszej imprezy po ślubie, ta odbyła się już w Polsce. Młoda para spotkała się w kameralnym gronie wśród znajomych. Wspólnie spędzili czas w knajpie.

Nagranie zobaczycie w załączonym do artykułu wideo. 

Doda i Emil StępieńDoda i Emil Stępień Screen z Instagram.com/ dodaqueen

Ślub Dody i Emila Stępnia

Doda w połowie kwietnia podzieliła się informacją o swoim zaskakującym ślubie. Ceremonia odbyła się w Marbelli w Hiszpanii. Wydarzenie to było zaskoczeniem nawet dla gości, którzy myśleli, że lecą na koncert wokalistki. Zaskakujące było również to, że Doda i Stępień zaręczyli się już rok temu, również w Marbelli. Ich ceremonia zaślubin odbyła się w 5-gwiazdkowym hotelu i kosztowała fortunę. To było jedno z przyjęć, ponieważ para zdecydowała się na aż 3 śluby.

MT