Doda i Emil nadal świętują swój ślub. Pokazali nagrania z powtórki poprawin. "Udawaj, że się bawisz"

Doda nadal przypomina o swoim niedawnym ślubie i weselu. Teraz pokazała filmik z powtórki poprawin.

Ślub Dody i Emila Stępnia to jedno z głośniejszych i bardziej zaskakujących wydarzeń w tym roku. Wokalistka w połowie kwietnia poinformowała fanów, że wzięła w tajemnicy ślub ze swoim przyjacielem

Każdego dnia dzieliła się kolejnymi informacjami związanymi ze ślubem. Pokazała nagrania z poprawin, przemowę świadkowej, a także swoją suknię ślubną. Wczoraj podzieliła się filmikiem z powtórki poprawin.

W przeciwieństwie do pierwszej imprezy po ślubie, ta odbyła się już w Polsce. Młoda para spotkała się w kameralnym gronie wśród znajomych. Wspólnie spędzili czas w knajpie.

Nagranie zobaczycie w załączonym do artykułu wideo. 

Doda i Emil StępieńDoda i Emil Stępień Screen z Instagram.com/ dodaqueen

Ślub Dody i Emila Stępnia

Doda w połowie kwietnia podzieliła się informacją o swoim zaskakującym ślubie. Ceremonia odbyła się w Marbelli w Hiszpanii. Wydarzenie to było zaskoczeniem nawet dla gości, którzy myśleli, że lecą na koncert wokalistki. Zaskakujące było również to, że Doda i Stępień zaręczyli się już rok temu, również w Marbelli. Ich ceremonia zaślubin odbyła się w 5-gwiazdkowym hotelu i kosztowała fortunę. To było jedno z przyjęć, ponieważ para zdecydowała się na aż 3 śluby.

MT

Więcej o:
Komentarze (11)
Doda nadal pozostaje w klimacie swojego ślubu. Teraz pokazała nagranie z... powtórki poprawin
Zaloguj się
 • elenem

  Oceniono 16 razy 12

  Przypomina... bo spodziewała sie większej uwagi, ale jej nie dostała. :)) Przeminęło z wiatrem... a teraz czas na małżeńskie życie. Wróżę ze rozwód będzie wydarzeniem głośniejszym. :)

 • Gość: Dos

  Oceniono 13 razy 7

  Nie wierzę w tą bajkę ....

 • Gość: kk

  Oceniono 8 razy 4

  Ble ble ble! - a gdzie zdjecia z tego niby ślubu, bo póki co to pochodziła po ulicy w ślubnej sukni?...i jakie przyjęcie w luksusowym hotelu? Zdjęcia proszę, bo póki co, jedna impreza towarzyska niewiadomego pochodzenia w knajpianym ogródku, gdzie Rabczewska sama sobie zdjęcia komórka robiła, a druga - powyżej - w knajpie ze zblazowanymi gośćmi, którzy nie bardzo wiedzą, co mają ze sobą zrobić!

 • Gość: babcia

  Oceniono 6 razy 2

  Pani Doda nie ma szczęścia do przystojnych panów. Same niewydarzone twarze.

 • Gość: szok

  0

  No beznadziejny ten facet... Ja myślałam, co ona to nie nabrała, a tu klops. A poza tym, to po co tej pani ślub kościelny, skoro kiedyś dostała wyrok sądu ZA OBRAZĘ UCZUĆ RELIGIJNYCH. Skoro się wyraziła, że nie wierzy w Biblię, no to... :)

 • Gość: dscwsdw

  Oceniono 6 razy 0

  Doda prowokuje a potem śpiewa "nie daj się" ...hmm .co za logika

 • Anna An

  Oceniono 3 razy -1

  Stara menelica z niej już... garstka fanów takiego samego pokroju

 • Gość: aga

  Oceniono 9 razy -1

  jak nisko upadła,manel

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX