Miał być ślub w maju, jednak niedawno narzeczony Felicjańskiej był widziany z inną. Teraz przekładają ceremonię

Ilona Felicjańska w maju miała wyjść za ukochanego, Paula Montanę. Jednak wszystko wskazuje na to, że termin zostanie przełożony.

Ilona Felicjańska jeszcze niedawno szykowała się do ważnego wydarzenia, jakim jest dla niej ślub z ukochanym, Paulem Montaną. Wszystko było zaplanowane na maj, jednak po ostatniej wypowiedzi byłej modelki bardzo prawdopodobne jest to, że jednak się nie odbędzie.

Felicjańska jako oficjalny powód podaje nawał obowiązków, który spadł na nich oboje. Jednocześnie zapewniła, że na pewno do niego dojdzie, gdyż ona i jej ukochani są dla siebie stworzeni.

- Obecnie ja i Paul mamy tyle pracy, że zastanawiamy się, czy nie przełożyć ceremonii z maja na sierpień - wyznała w "Twoim Imperium".

Jednak my zastanawiamy się, czy przypadkiem powód nie jest nieco inny. Niedawno Paul Montana został przyłapany na czułościach z inną kobietą. Wtedy Ilona Felicjańska, zapytana o tę sprawę, zapewniała, że ślub na pewno odbędzie się w maju.

- Kochamy się każdego dnia bardziej i każdego dnia bardziej pewni, że jesteśmy dla siebie stworzeni i nie jesteśmy w stanie bez siebie żyć. Ślub w maju - powiedziała Ilona w "Super Expressie". -  Istnieje taki rodzaj miłości, której nic nie rozdzieli - dodała z pewnością w głosie. 

Jak myślicie - naprawdę Ilona Felicjańska nie widzi problemu w bliskich kontaktach ukochanego z innymi kobietami?

AW

Więcej o:
Komentarze (5)
Miał być ślub w maju, jednak niedawno narzeczony Felicjańskiej był widziany z inną. Przekładają go?!
Zaloguj się
 • Gość: :)

  Oceniono 1 raz 1

  Trzeba się napić.

 • marecky666

  Oceniono 3 razy -1

  Faceci to nie sa monogamisci avta laska chyba nie ma wyboru.

 • Gość: Hok

  Oceniono 5 razy -1

  A to śluby tak sobie można przekładać z maja na sierpień? Terminy od wyboru do koloru? Ciekawostka

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX