Liszowska zaliczyła niezłą wpadkę na stacji benzynowej. Zamiast portfela wyciągnęła z torby krępującą rzecz. Ale wybrnęła!

Joanna Liszowska zaliczyła dość zabawną wpadkę na stacji benzynowej. Wyszła na jaw za sprawą Lidii Stanisławskiej, dziennikarki, która na łamach "Tele Tygodnia" opisuje zabawne zdarzenia z życia gwiazd.

W jednym z ostatnich numerów tygodnika "Tele Tydzień" poznaliśmy zabawną historię Joanny Liszowskiej, do której doszło na jednej ze stacji benzynowych. Aktorka wybrnęła z krępującej sytuacji po mistrzowsku.

Autorka opisanej historii, Lidia Stanisławska, zaczęła od tego, że Liszowska to straszna gapa, która jest osobą nieźle rozkojarzoną i roztargnioną. Przez to nie raz znalazła się w niekomfortowej sytuacji. Później czytelnicy mogli poznać wpadkę aktorki, do której doszło, kiedy chciała zatankować samochód. 

Przy kasie Liszowska zamiast portfela wyjęła z torebki... zdobne majtki, które miały sceniczne przeznaczenie. Wśród pracowników stacji benzynowej zapanowało krępujące milczenie. Aktorka postanowiła uratować sytuację. Wzięła bieliznę w rękę i... otarła pot z czoła.

Coś tu cieplutko, klima nie działa? Chyba nie będę tu tankować– rzekła i pospiesznie się oddaliła - czytamy w "Tele Tygodniu".

Trzeba przyznać, że reakcja bezbłędna. :)

AW

Więcej o:
Komentarze (33)
Joanna Liszowska zaliczyła wpadkę na stacji benzynowej. Wybrnęła po mistrzowsku
Zaloguj się
 • Gość: rfrgr

  Oceniono 35 razy 27

  Tylko, że płaci się po zatankowaniu. Historyjka więc nie trzyma się kupy.

 • Gość: Lukasz

  Oceniono 19 razy 13

  i akurat prasa i foto było na miescu "przez przpypek".
  Wstydzę się ze dalem sie wkrecic w czytanie tego badziewia i komentarz,

 • Gość: taaaa

  Oceniono 24 razy 12

  Rzeczywiście buractwo w 1000%.

 • Gość: joka

  Oceniono 13 razy 11

  Historia nieprawdziwa! Płaci się po zatankowaniu...

 • pedro.666

  Oceniono 8 razy 6

  Coś nieprawdopodobnego! Coś nieprawdopodobnego! Jestem po prostu wstrząśnięty! Moje życie już nigdy nie będzie takie jak wcześniej - nim przeczytałem tę historię. Moja żona ma tak samo. Nie wiem, jak my teraz spędzimy resztę weekendu, ale już wiem, że obiadu nie będzie, bo żona siadła na kanapie i patrzy w ścianę. Majtki?! Z torebki?! Na stacji benzynowej!? O słodki Jezu... co dalej...? Jak tu żyć...?

 • paulproteus

  Oceniono 22 razy 6

  to to, która po pijanemu jeździła? No, wystarczą oszczane gacie żeby istnieć w mediach, bo aktorka z niej żadna

 • lob1

  Oceniono 4 razy 4

  No i co wielkiego się stało.Musicie każde głupoty pisać,nawet jak się ktoś pierdnie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX