Pomimo zdrady Khloe chciała, żeby Tristan był z nią podczas porodu. Znamy wszystkie szczegóły

Khloe Kardashian została właśnie po raz pierwszy mamą. Znamy więcej szczegółów na temat jej porodu. Jeden z nich mocno zaskakuje.

Khloe Kardashian w czwartek wieczorem polskiego czasu urodziła swoje 1. dziecko. Na świat przyszła jej córka, której imię na razie nie jest znane. Radosną nowinę jako pierwszy podał portal "TMZ". Już tego samego dnia rano pojawiły się informacje, że celebrytka miała przedwczesne skurcze porodowe. Były one wywołane aferą wokół jej związku z Tristanem Thompsonem, który miał ją zdradzić.

Podczas tych wyjątkowych chwil Khloe Kardashian towarzyszyły najbliższe osoby, mama, Kris Jenner, siostry, Kim i Kourtney, przyjaciółka oraz... co może być dużym zaskoczeniem po ostatnich doniesieniach o jego wybrykach - Tristan Thompson. Zdradzonej Khloe Kardashian miało zależeć, żeby jej partner był z nią podczas porodu. Jak informuje "Daily Mail", celebrytka urodziła w klinice w Cleveland. Khloe Kardashian i jej maleństwo na razie pozostają pod opieką lekarzy.

Jako pierwsza pogratulowała siostrze Kylie Jenner, która niedawno również zadebiutowała w roli matki. Gratulacje złożyła za pośrednictwem swojego Snapchata.

Kylie JennerKylie Jenner Screen: Snapchat Kylie Jenner

Afera z udziałem Thompsona

Tristan Thompson został przyłapany na zdradzie w jednym z nowojorskich klubów. Kamera uchwyciła jego pieszczoty z grupką kobiet. Okazuje się, że koszykarz prawdopodobnie doczekał się też seks-taśmy. Dodatkowo, kobieta, która rzekomo pojawia się w tym nagraniu, spodziewa się dziecka z Tristanem.

AG

Więcej o: